.
HESABIM
Üye Ol

Halkbank’tan üzücü sponsorluk

Halkbank’tan üzücü sponsorluk

Halkbank, Makedonya Hentbol Federasyonu’nun (RFM) resmi sponsoru oldu.

Haberin Tarihi: 25 Ekim 2018

HENTBOLHABER.NET –  Halkbank, Makedonya’nın erkek ve kadın hentbol milli takımlarının 2019 yılının sonuna kadar sponsorluğunu üstlendi.

Halkbank AD Skopje (Halkbank Üsküp) İcra Kurulu Başkanı Bilal Sucubaşı, imza töreninde yaptığı açıklamada, Makedonya için oldukça önemli bir spor alanı olan hentbolda birlikte hareket edecek olmaktan onur duyduklarını söyledi.

Son dönemde özellikle reklamlarda “insan her şeyden önemlidir” sloganını ön plana çıkarttıklarını aktaran Sucubaşı, “Bu bağlamda spor, insanın insanlığını kanıtlayabildiği, insana ayrı değer katan yaşam tarzıdır. Hentbol da Makedonya’da çok değerli bir spor alanı.” dedi.

Sucubaşı, gelecek dönemde Makedonya hentbol milli takımlarının başarısı için kendilerini her alanda desteklemeye devam edeceklerini ifade etti. 
Federasyon Başkanı Jivko Mukaetov da Halkbank’ın sponsorluğuna ilişkin, “Halkbank’ın Makedonya’da yaşamanın ve ülkedeki bir numaralı spor dalı olan hentbolun değerlerini takdir etmesinden dolayı memnuniyetimi dile getirmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Anlaşmanın imzalanması vesilesiyle düzenlenen törene, Makedonya Erkek Hentbol Takımı Teknik Direktörü Raul Gonzalez ile takım kaptanı Kiril Lazarov da katıldı. Gonzalez ile Lazarov, desteklerinden dolayı Halkbank’a teşekkür etti.

Sponsorluk anlaşmasının EHF Euro 2020 Eleme Grubunda Türkiye müsabakası öncesi olması ise Türk hentbol severlerde üzüntü yarattı.

Anahtar Kelime: ,

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • hakan
  25 Ekim 2018 15:41 Kullanıcı Profili

  Üzüntü mü ? Bu ayıptır ayıp. Kendi ülkenin bankası sana sponsor olmuyor gurubundaki rakip ülke hentboluna oluyor dünya bize gülüyor. Hentbol severler tamam da hentbolun başındakilere,Bilal e, herşeyin sorumlusu genel sekreterine sorun bakalım aksine sevinmişlerdir.

 • Güngör
  25 Ekim 2018 15:51 Kullanıcı Profili

  Ülkemizde ki hentbol takımları parasızlıktan bir bir kapanırken siz makedonlara sponsor olun bizimkilerin suçu ne yazık bu ülkenin hentbolcularina

 • BoyalıKuş
  5 Kasım 2018 09:21 Kullanıcı Profili

  Şaka gibi. Başka ne denir ki?

Bir Yorum Yazın