.
HESABIM
Üye Ol

Hedef Şampiyonlar Ligi

Hedef Şampiyonlar Ligi

Beşiktaş Hentbol Takımı Antrenörü Müfit Arın: İki zorlu karşılaşma yapacağız.

Haberin Tarihi: 6 Eylül 2012

Beşiktaş Hentbol Takımı Antrenörü Müfit Arın, Dinamo Minsk’e karşı zorlu iki karşılaşma oynayacaklarını söyledi.

Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda, Dinamo Minsk takımı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Beşiktaş Hentbol Takımı Antrenörü Müfit Arın, Beşiktaş’ın adına yakışır şekilde mücadele edeceklerini ifade etti.

Dinamo Minsk’in hentbola büyük önem verdiğini ve kadrosunda önemli oyuncuların yer aldığını belirten Arın, "Ön eleme maçları için yaptığımız hazırlıkların İstanbul ayağı akşam yaptığımız antrenmanla son buldu ve yarın Minsk’e hareket edeceğiz. Takımımızda Oğuzhan Büyük dışında eksik oyuncumuz yok. Rakibimizle deplasmanda zorlu iki maç oynayacağız. Bu bir dezavantaj gibi gözükse de turu geçebilecek güce sahibiz. Elimizden gelen en iyi mücadeleyi verip kulübümüzü ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz." diye konuştu.

Siyah-beyazlı Hentbol Takımı, EHF Şampiyonlar Ligi ön eleme turundaki rakibi Dinamo Minsk’le iki maçını da deplasmanda oynayacak. Minsk Spor Salonu’nda yapılacak maçların ilki 8 Eylül Cumartesi (TSİ) 18.30’da, ikinci karşılaşma ise 9 Eylül Pazar günü (TSİ) 16.00’da oynanacak.

Bir Yorum Yazın