.
HESABIM
Üye Ol

Hentbol için adayım

Hentbol için adayım

Başkanlık için adaylığını açıkladı.

Haberin Tarihi: 20 Temmuz 2018

HENTBOLHABER.NET – KKTC’de 27 Temmuz’da yapılacak olan Hentbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurul için Bahadır Ayhan, başkan adaylığını açıkladı.

7DEA813B-001B-4314-8792-09898544DBDE

Kıbrıs Haber Sitesi Havadise, Bahadır Ayhan, resmi olarak aday olduğunu açıkladı.

Tonguç Tokat imzalı haberde şöyle denildi:

RESMİ BAŞVURU BUGÜN:
Ayhan, “Bugün Hentbol Federasyonu başkanlığı için federasyona resmi başvurumu yapacağım. Yaklaşık 2 aydır tüzük ve yönetmelikler üzerinde çalışma yaptım ve taslaklarımı tamamladım.”dedi

Hentbolda 27 Temmuz’da yapılacak olağanüstü genel kurul için Bahadır Ayhan, Havadis’e resmi olarak aday olduğunu açıkladı.
Ayhan, olağanüstü genel kurulda aday olacağını belirterek resmi başvurusunu bugün federasyona yapacağını söyledi.

Dersime çalıştım
Hentbol Federasyonu Başkanlığına aday olan Bahadır Ayhan, Havadis’e şöyle konuştu:
“Sayın Mustafa Akyön, olağanüstü genel kurul kararı aldı ve gündeme başkanlık seçimini koydu. O halde ben de artık resmi olarak başkan adayı olduğumu açıklayabilirim.
Bugün, federasyona resmi başvurumu yapacağım. Yaklaşık 2 aydır tüzük ve yönetmelikler üzerinde çalışma yaptım ve taslaklarımı tamamladım.
Seçimden hemen sonra kulüplere gönderip görüş ve önerilerini alacağım. Ardından mümkün olan en kısa sürede hentbolun yeni tüzüğünü onaylatacağım.
Sayın Mustafa Akyön’e ayrıca teşekkür ederim. Çünkü olağanüstü genel kurul kararı alarak yeni seçilecek başkana hazırlanması için büyük bir imkan verdi.”

Kaynak: www.havadiskibris.com/hentbol-icin-adayim/amp/

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın