.
HESABIM
Üye Ol

Hoşgeldin Beykoz Belediyespor

Hoşgeldin Beykoz Belediyespor

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Faaliyet alanlarını genişletmeye devam ediyor.

Haberin Tarihi: 2 Ekim 2013

Muharrem Kaşıtoğlu’nun Başkanlığa gelmesi ile atağa kalkan kulüp futbol dışı branşlara yoğunluk verme düşüncesi kapsamında Hentbol Şubesini Faaliyete sokuyor. Voleybol A Bayan Takımı Türkiye Deplasmanlı 3.Ligde mücadele edecek olmasının ardından Hentbol Takımı Süper Lig Hedefi ile Recep Şahin Köktürk Spor Salonunun tadilat sonrası hizmete girmesi ile çalışmalarına başlayacak.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu yaptığı açıklamada, " Beykoz ilçesi sakinlerini spor ile buluşturabilme düşüncemiz kapsamında projelerimiz hayata geçmeye devam ediyor. İlçe tarihinde ilk kez Hentbol Takımı kuran, liglere katılacak olan kulüp biz olacağız. İlk etapta salondaki çalışmaların tamamlanması ile birlikte Hentbol Kış Okulu kız-erkek sporcularımız ile çalışmalara başlayacak. Bu branşa katılacak adaylardan ücret alınmayacak. Hentbol branşında da Süper Ligi Hedefleyen bir düşüncemiz mevcut. Bunun için özellikle altyapı takımlarında organize olup, Beykoz’da bu sporu geniş kitlelerle buluşturmak istiyoruz. Hentbol Şubemizin başına A Milli Plaj Hentbol Takımı Baş Antrenörü İsmail Tarakçı’yı getirdik. Yardımcılığını ise yine Milli Takımından yardımcısı olan Akın Yenigün yapacak." şeklinde konuştu.
 

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Kulüpler Birliğinin Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaretinde yanında iki teknik adamla katılım sağlarken, toplantının ardından 2 antrenörü Başkan Çelikbilek ile tanıştırdı. Çelikbilek’e Milli Takım Forması takdim edilirken, Hentbol Milli Takımlarında görevli ikili son Danimarka’daki Avrupa Şampiyonasından 2.olarak döndüklerini söylerken, bir önceki senede Gürcistan’da yapılan şampiyonadan da ikincilikle ayrıldıklarını hatırlattılar. Başkan Çelikbilek ise son iki senedeki başarılardan şu sonucu çıkarabileceklerini söylerken, artık Şampiyonluk yaşamanın vaktinin geldiğini ikiliye iletti. Çelikbilek, İsmail Tarakçı ve Akın Yenigün’e Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübünde yeni başlayacakları görevlerinde başarılar diledi.

BEYKOZ BLD. GSK MEDYA-İLETİŞİM

Bir Yorum Yazın