.
HESABIM
Üye Ol

İlke ŞEN, Ardeşen’den Ayrılmak Üzere Mi?

İlke ŞEN, Ardeşen’den Ayrılmak Üzere Mi?

Hentbol Bayanlar Süper Liginde geçen sene ortaya koyduğu performans ile Türkiye Ligine ses getiren Ardeşen Gençlik Merkezi Spor Kulübüne, katkısı büyük olan oyuncularından biri İlke Şen , yurt dışına transfer olmak üzere.

Haberin Tarihi: 5 Haziran 2013

2013 Avrupa Plaj Hentbolu Şampiyonası öncesi  hazırlıklarını sürdüren Milli Takımımızda İlke Şen:

"Danimarka’daki şampiyonada mutlaka derece elde etmek istiyor ve bunun için çok çalışıyoruz. Takım arkadaşlarımız ile birlikte teknik ekip uyum içerisindeyiz ve amacımıza ulaşacağımızı düşünüyorum."dedi.

İlke Şen Hentbolhaber.Net"Geçmiş sezon da  başarılı bir performans gösterdiğini ve Ardeşen Gençlik Merkezi Spor Kulübüne önemli katkılarda bulunduğunu belirterek, gelecek sezonda ki sözleşmesi yada transferi ile ilgili düşüncelerini sorduğumuzda" ise şu açıklamalarda bulundu:

"Henüz yeni sözleşme imzalamadım. Bana direk gelen teklif yok, fakat menajerler aracılığıyla aldığım bilgilerde, yurt içi ve yurt dışı ( Slovenya – Hırvatistan ) takımlarından teklifler var. Şuan Plaj Milli takımı kampındayım ve kampa odaklanıyorum. Öncelik olarak tekliflerde ki düşüncem yurt dışı ancak Avrupa Plaj Hentbolu Şampiyonası sonrası kararımı vereceğim."dedi.

İlke Şen sözlerine şöyle devam etti: " Salon hentbolunda geçmiş sezonda Ardeşen ile çok başarılı bir sezon geçirdik. Açıkçası hem Teknik ekip, İdarecilerimiz, oyuncu arkadaşlarım hepsi ile iletişimimiz muhteşemdi. Ardeşen taraftarını ise anlatmaya gerek yok, her zaman büyük gücümüz onlardı. Bu faktörlerde de benim performansım başarılı oldu ise ne mutlu bana. Açıkçası gelecek sezon da aynı performansı göstermeyi ve başarılı bir sezon geçirmeyi umut ediyorum."dedi.

Son olarak , Plaj Milli Takımı olarak en iyi dereceyi elde edeceklerini ve Türkiye’ye Danimarka’dan öyle döneceklerini  belirterek sözlerini tamamladı.

Bir Yorum Yazın