.
HESABIM
Üye Ol

İrban’dan Başkan Uysal’a Ziyaret

İrban’dan Başkan Uysal’a Ziyaret

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor Hentbol Şubesi Sorumlusu Hakan İrban, Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal’ı ziyaret etti.

Haberin Tarihi: 29 Ağustos 2014

Antalyaspor Hentbol Takımı’nın şube sorumlusu Hakan İrban, kamp için Akseki’de bulunan takımı ziyaret ederek, antrenör Tufan Dağseven’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal’ı da makamında ziyaret eden Hakan İrban, Uysal’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi. İrban, havası dolayısıyla Akseki’yi tercih ettiklerini belirterek, "İyi bir kamp merkezi. Akseki’de iyi bir hazırlık geçirdik" dedi.

Belediye Başkanı Uysal da gelecek yıl stadyumun zeminini yenileyeceklerini, yarı olimpik yüzme havuzunun üzerini de kapatacaklarını bildirdi.

Hakan İrban, yaptığı açıklamada, Süper Lig’de 14 takım olduğunu, geçen yıl ligi 10. sırada tamamladıklarını anlattı. Bu sezon ligde en üst sıraları hedeflediklerini belirten İrban, "Aynı zamanda Avrupa kupalarına katılarak, şehrimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız" dedi.

Sözleşme yeniledikleri ve transfer ettikleri 14 oyuncuyla sezon hazırlıklarına başladıklarını kaydeden İrban, takıma, kaleci ve sağ kanat pozisyonlarına iki oyuncu daha takviye edeceklerini, bu oyuncularla görüşmelerinin sürdüğünü belirterek açıkladı

Bir Yorum Yazın