.
HESABIM
Üye Ol

IŞIK :’Son Dakikaları İyi Değerlendirdik’

IŞIK :’Son Dakikaları İyi Değerlendirdik’

Erkekler Hentbol Süper Ligi takımlarından Nilüfer Belediyespor’un antrenörü Fatih Işık ,Oynamış oldukları son üç müsabakayı Hentbolhaber.Net okurlarına değerlendirdi.

Haberin Tarihi: 10 Aralık 2012

Bu hafta sonu oynadıkları Maliye Milli Piyango müsabakasının yoğun ve zorlu geçeceğini düşünerek, bu bilinçle çalışmalarını organize ettiklerini belirten Fatih IŞIK : " İlk öncelikle kendi evimizde oynadığımız İzmir B.Bld. maçına kazanmamız gereken bir maç olarak, iyi motive olduk ve iyi oynayarak kendi saha ve seyircimizin önünde kazanmasını bildik.

Bu moralle hafta arasında zorlu Ankara B.Bld.  deplasmanına gittik. Maça çok kötü bir başlangınç yaptık ve  rakibimizin bu fırsatı iyi değerlendirmesi sonucu ilk yarı 21-13 geride girdik. İkinci yarının başında iyi başlamamıza rağmen, oyuna ortak olamadık ve kaybettik.

Hafta sonu Maliye Milli Piyango maçına hazırlıklarımızı Ankara’da kalarak sürdürdük. Maça motivasyon olarak iyi organize olmamıza rağmen, kazanma hırsı ve arzusu maça gergin ve stresli başlamamıza neden oldu. Rakibimizin de maçı kazanma isteği sonucu, hentbol severlere iyi bir maç izlettiğimizi düşünüyorum. Bu keyifli maçtan galip ayrılmak bizim için çok önemliydi. Rakibimizde kazanabilirdi. Son dakikaları iyi değerlendiren taraf biz olduğumuz için mutluyuz. Bütün oyuncularımı göstermiş oldukları istek,arzu ve mücadeleden dolayı kutluyorum.

Bu zorlu haftada hedeflediğimiz 3 maç ta 2 galibiyet bizim için çok önemliydi. Başardığımız için ekip olarak sevinçliyiz. Ligin her türlü sonuca açık olduğu, bu sezonda yakalamış olduğumuz çıkışımızı, takım olarak sürdürerek , ilk yarıyı hedeflediğimiz sırada bitirmek istiyoruz." dedi.

 

Bir Yorum Yazın