.
HESABIM
Üye Ol

IŞIK : ‘Üzerimizde Kara Bulutlar Var’

IŞIK : ‘Üzerimizde Kara Bulutlar Var’

Hentbol Erkekler Süper Lig temsilcisi Bursa Nilüfer Belediyespor üzerinde karabulutlar dolaşıyor.

Haberin Tarihi: 17 Ekim 2012
Hafta sonu oynayacakları Ankara İl Özel İdare Spor Kulübü müsabakasına, kendi tesislerinde yapmış oldukları çalışmalar ile hazırlanan Nilüfer Belediyespor’da, oyuncuların yaşamış oldukları sakatlıklar ve hastalıklar ekipte moralleri altüst etti.

Nilüfer Belediyespor Antrenörü Fatih IŞIK : "Geçen hafta rakibimiz Beşiktaş’ın, Avrupa Kupası maçı olmasından dolayı, maçımızın ertelenmesi üzerine haftayı dinlenerek geçirdik..

Bu hafta başından itiraben hazırlıklara başlayan takımımız, deplasmanda oynayacağı zorlu Ankara İl Özel İdare maçına motive olmaya çalışıyor. Ama hasta ve sakat oyuncuların yoğunluğu, takımımızın antrenman ve motivasyonu etkilemektedir. Açıkçası bu durumda kadro kurmakta zorlanıyorum ve zorlu geçecek maçta elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz, bunun içinde teknik ekip ve sağlık ekibi 24 saat çalışıyoruz. Maçın bizim açımızdan çok zorlu geçeceğini biliyoruz. İnşallah üzerimizde ki kara bulutları dağıtacak bir sonuç elde ederiz." dedi.

Ankara İl Özel İdare Spor Kulübü ile Bursa Nilüfer Belediyespor arasındaki müsabaka pazar günü Saa:15.00 THF Spor Salonunda.

 

Bir Yorum Yazın