.
HESABIM
Üye Ol

İsmail Güney: “Rakibimiz İyi Mücadele Etti”

İsmail Güney: “Rakibimiz İyi Mücadele Etti”

Bayanlar Süper Ligi 11.Hafta müsabakasında Çankaya Belediye Anka Spor’u konuk eden Maltepe Belediyespor sahadan tek farkla galip ayrıldı.

Haberin Tarihi: 13 Ocak 2014

Müsabaka ile ilgili olarak Hentbolhaber.Net ‘e açıklamalarda bulunan ev sahibi ekipte antrenör İsmail Güney, beklediklerinden daha zorlu bir mücadele olduğunu vurguladı.

Rakiplerinin çok iyi mücadele ettiğini belirten Güney, " Başından sonuna kadar çekişmeli geçen müsabakadan galibiyet ile ayrıldığımız için mutluyuz. Müsabakada konsantrasyon ve motivasyon eksikliğimiz var idi. Müsabakada savunmamızın iyi olduğu anlarda , hücumda başarılı olamadık. İkinci yarıda daha iyi performans sergiledik. Takımımızda sakatlarımız var pivot Fatma ve sağ kanat Esra’nın olmaması bizi etkiledi açıkçası."dedi.

Güney, Hentbol severler adına güzel bir müsabaka olduğunu belirterek, "Beklediğimiz performansı gösteremediğimiz halde galibiyet ile ayrılmasını bildik. Kazandığımız için mutluyuz. Önümüzdeki haftalarda sakatlarımızın iyileşmesi ile toparlanacağız. Avrupa müsabakalarımız , Türkiye Kupası ve Lig müsabakalarımızla yoğun bir sürece giriyoruz. Bu zorlu süreci sağlıklı bir şekilde atlatacağımıza inanıyorum."dedi.

Bir Yorum Yazın