.
HESABIM
Üye Ol

İzmir Bld. Emin Adımlarla

İzmir Bld. Emin Adımlarla

Antalyaspor ve kupada 51 Niğdespor’u yenen İzmir Büyükşehir Belediyespor Erkek Hentbol Takımı, geleceğe daha güvenle bakıyor.

Haberin Tarihi: 4 Ekim 2012

Türkiye Kupası 1.tur karşılaşmasında 51 Niğdespor’u yenerek tur atlayan İzmir Büyükşehir Belediyespor Erkek Hentbol Takımı, geleceğe daha güvenle bakıyor.

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi ilk maçında evinde Çankaya Belediye Ankaspor’a yenilen daha sonra Antalyapsor’u yenerek moral bulduklarını belirten Antrenör Metin Parlak, “Oyuncularımın performansından son derece memnumum. Takımımız her geçen gün oyunlarının üstüne koyarak yoluna devam ediyor. Tecrübeli oyuncularımızın gençlere yön vermesiyle de takım oyununu daha iyi oynamaya başladık. Bizim hedefimiz ligde ve kupada İzmir Büyükşehir Belediyespor’u en iyi şekilde temsil edecek oyunu sahaya yansıtmak amacıdayız. Daha çok çalışarak daha iyi yerlere gelmek istiyoruz” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyespor, Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi üçüncü karşılaşmasında Mersin Hentbol’u Cumartesi saat 18.00’de Celal Atik Spor Salonu’nda konuk edecek.

Bir Yorum Yazın