.
HESABIM
Üye Ol

İzmir Büyükşehir Belediyespor Direnemedi

İzmir Büyükşehir Belediyespor Direnemedi

Hentbolda, Bayanlar Süper Ligi’nde 4. hafta erteleme maçında Muratpaşa Belediyesi deplasmanda İzmir Büyükşehir Belediyespor’u 34-26 yendi..

Haberin Tarihi: 6 Kasım 2012
İzmir Büyükşehir Belediyespor: 26 – Muratpaşa Belediyesi: 34

Salon: Celal Atik

Hakemler: Fuat Çam, Yüksel Çalkuç

İzmir Büyükşehir Belediyespor: Necla (Sezen), Yasemin, Duygu, Yasemin 1, Gonca 3, Şeyma, Aslı 8, Fatma 6, Özlem, Sibel, Yağmur, Esin 4, Seda 2, Ceren 2, Rabia

Muratpaşa Belediyesi: Sevilay (Fatma 1), Olga 7, Marina 5, Kübra 4, İnes 3, Ayla, Didem 2, Dorina 2, Serpil 5, Nurceren 4, Meral 1, Andreea, İrem
İlk yarı: 15-15
İki dakika cezası alanlar: Şeyma, Özlem (İzmir Büyükşehir Belediyespor), Dorina (Muratpaşa Belediyesi)

İlk yarısının büyük bölümü başa baş geçen karşılaşmanın son bölümünde konuk Muratpaşa Belediye, 15-11 üstünlük sağlamasına rağmen, İzmir BŞB, savunmadaki başarısıyla rakibinin farkı açmasına izin vermedi ve arka arkaya bulduğu gollerle skoru 15-15’e getirdi ve ilk yarı bu sonuçla tamamlandı.

İkinci yarıya iyi başlayan Muratpaşa Belediye, bu yarının hemen başında 3 sayılık farkı yakaladı (15-18). Oyundan kopmayan İzmir BŞB, 20-20’de skoru dengelemesine rağmen, rakibine üstünlük kuramadı ve bu dakikadan sonra öne geçen Muratpaşa karşısında oyundan kopunca, aradaki fark açılmaya başladı ve karşılaşma 26-34 Muratpaşa Belediye’nin galibiyetiyle tamamlandı.

Bir Yorum Yazın