.
HESABIM
Üye Ol

İzmir Büyükşehir – Madeira maçına tam destek

İzmir Büyükşehir – Madeira maçına tam destek

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, EHF European Cup üçüncü tur ilk maçında Portekiz ekibini 6 sayı farkla yenerek rövanş için avantaj sağlarken, protokolden tam destek aldı.

Haberin Tarihi: 14 Kasım 2021

HENTBOLHABER.NET – İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, EHF Avrupa Kupası (EHF European Cup) üçüncü tur ilk maçında Portekiz ekibi Madeira Andebol SAD’ı 28-22 yendi ve rövanş öncesinde avantaj yakaladı.

Maçı İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer, Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç, İZVAK Başkanı Ali Erten, Göztepe Kulübü Başkan Vekili ve İZVAK Başkan Vekili Talat Papatya, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Hakan Orhunbilge, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman tribünden takip etti.

Altınordu’dan, altyapılardan tam destek

İzmir Büyükşehir ile Madeira arasında oynanan müsabakaya alt yapı sporcularından da destek geldi. Futbol’da altyapısı ile tüm kulüplere örnek olan Altınordu’nun öğrencileri de müsabakada hazır bulundu. Ayrıca çeşitli okullarda yer alan hentbolcu gençlerde müsabakaya gelerek İzmir Büyükşehir’e destek oldular.

 

Bir Yorum Yazın