.
HESABIM
Üye Ol

İzmir’de Süper Gençler Fırtınası Başladı

İzmir’de Süper Gençler Fırtınası Başladı

Erkekler Süper Gençler Liginde 2. Bölüm müsabakaları İzmir’de başladı.

Haberin Tarihi: 26 Aralık 2013

28 Aralık 2013 Cumartesi günü sona erecek olan 2.Bölüm müsabakaları ilk gününde alınan sonuçlar şöyle oldu:

Serdar YERELİ Spor Salonu

 BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ S.K. –  ADANA ÇUKOBİRLİK S.K 35-23

Hakemler: Uğur Topal , Erhan Bülbüloğlu

Bursa Nilüfer Bld: Berkay 2, Tolga 2 , Hakan 6 , Gürkan 1 , Ramazan 2 , Hasan , Sezer , SAlih 8 , Erdem 1 , Hüseyin 4 , Burakhan , Mustafa 2 , Aytekin 1 , Hüseyin 5 , Alperen 1 , Ersin

Adana Çukobirlik :  Alican , Umut 6 , Mehmet 1 , Doğuş 5 , Volkan , Süleyman , İsmet 1 , Mahmut 1 , Fatih 1 , Fatih Güvercin 3 , Murhan 5 , Sefa


MERSİN HENTBOL S.K –  GENÇLERBİRLİĞİ 30-33

Hakemler: Hasan Kılıç , Kaan Çınar

Mersin Hentbol : Serkan , Mehmet Can 4 , Doğan , Sancar , Ersin 11 , Ertan 1 , Şeref  , Muhammet  , Alper , Necat 8 , Caner , Emre 6

Gençlerbirliği: İlker CAn , Mehmet Doğan , M.Ali Tekin , M.Anıl , Gökay 11 , Buğrahan , Kaan , Tayyip , Berke 2 , Doruk 2 , İlke 9 , Cem , Berk 9

İlk Yarı: 15-15


ANKARA İL ÖZEL İDARE S.K  – İSTANBUL ANAFEN KOLEJİ S.K 20-31

Hakemler: Fatma Arı , Candan Karagöz

Ankara İl Özel İdare: Kutay 3 , Ömer , Ali 2 , Kadir 1 , Sinancan ,Burak 1 , Alican , Oğuz 1 , Rahman 1 , Serkan 6 , Furkan Ü. 5 , Furkan B. , Eren

Anafen Koleji: Bedir 1 , İlker 10 , Burak Yaman 3 , Burak Yıldız 7 , Burak Yıldırım , Kaan , Doğukan 3 , Akın 1 , Sefa 1 , Batuhan , Türker , İhsan , Ali , Mert 2 , Oğulcan 1 , Dzemil 2


Fuar Celal Atik Spor Salonu

MALİYE MİLLİ PİYANGO S.K –  İSTANBUL YEDİTEPE S.K 49-28

Hakemler: Gökhan Adıgüzel , İldeniz Kaygusuz

Maliye Milli Piyango: Mustafa , Anılcan , Rahman 4 , Mhammed 5 , Ali Rıza , Sabri 5 , Furkan 5 , Şener 5 , Muhammed , Ali 4 , Samet , Cihan 1 , Fatih 5 , Yaşar 5 , Halil 5 , Eyüp 5

Yeditepe S.K. : Adnan , Ahmet 2 , Ahmet , Alperen 5 , Atamay 1 , Aynerk , Berkay 4 , Çetin , Gökhan , Emrullah , Mehmet , Musa 4 , Olen 4 , Ömer 2 , Mert 2 , Tanju 4

İlk Yarı:2
3-16


İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK S.K-  TRABZONSPOR 36-21

Hakemler: Zeynep Ayyıldız , Tuğba Ayyıldız

İzmir Bld:  Ege , Onur 8 , İsmet 2 , Batuhan2 , Arda 1 , Cem 8 , Yiğit , Mert 1 , Christopher , Yahya 1 , Yiğit 2 , Doğuş 7 , Cihan ,Denizhan , Erdem 3 , Mert 1

Trabzonspor: Sefa 1 , Ahmet 4 , Bahtı , Batuhan , Oğuzhan 8 ,  Emre , Muhammed , Görkem 1 , Ömer 1 , ERol 2 , Cemallettin , Oğuzhan 1 , Murat , Doğukan, Onur , Ege 3

İlk yarı: 20-8


ÇANKAYA BELEDİYESİ ANKA S.K – ANTALYASPOR 54-19

Hakemler:
Osman Yücel , Alican Sümer

Çankaya Bld.Anka : Mete , Orhun1 , Özkan2 , Mert 3 , Harun 13 , Mustafa 5 , Murat 3 , Çağlar 4 , Burak 6 , Serhan5 , Murat 8 , Serper 4 , Ahmet

Antalyaspor:
Emre , Ferdi 3 , Anıl , Elvan , Efe , Yusuf 1 , Metin 2 , Ayberk 8 , Lütfi 4 , Tufan 1

İlk yarı:30-10



BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARASPOR KLB  – BEŞİKTAŞ 25-22

Hakemler: Volkan Vatansever , Melih Çobanoğlu

Büyükşehir Belediye Ankaraspor:  Abdullah , Samet , Abdullah D 1 , Kadir 4 , Mücahit , Enes 2, Taha 1 , Ayberk , Şenol 2 , Ümit 1 , Ömür 8 , İsmet 2 , Yücel 2 , Murat , Murat Y. 2 , Emre ,

Beşiktaş:  Berk , Taha 3 , Yiğit 2 , Ege, Ali , Berkay , Kağan , Ömer 11 , Kubilay 4 , Ozan , Necdet , Deniz, Fatih , Taha Yasin 2 , İzzet , Bilal

İlk Yarı: 14-10

Süper Gençler Ligi 2.Bölüm 2.Günü Programı ise şöyle:

26 Aralık 2013 Perşembe İZMİR SERDAR YERELİ S.S

SAAT     11:00 ADANA ÇUKOBİRLİK SPOR KLB BEŞİKTAŞ

SAAT     13:00 TRABZONSPOR MALİYE-MİLLİ PİYANGO SPOR KLB

 SAAT    15:00 GENÇLERBİRLİĞİ İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLB

 

26 Aralık 2013 Perşembe İZMİR CELAL ATİK S.S                   

SAAT     10:00 ANTALYASPOR ANKARA İL ÖZEL İDARE SPOR KLB

SAAT     12:00 İSTANBUL YEDİTEPE SPOR KLB BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ SPOR

SAAT     14:00 İSTANBUL ANAFEN KOLEJİ SPOR KLB BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA

 SAAT    16:00 MERSİN HENTBOL SPOR KLB ÇANKAYA BELEDİYESİ ANKA SPOR
 

NOT: Turnuvanın Sonunda Videolar ve Fotoğraflar web Sayfamızda Yer alacaktır.

Bir Yorum Yazın