.
HESABIM
Üye Ol

Kadın Hentbol Milli Takımları İzmir’de Kamp Yapacak

Kadın Hentbol Milli Takımları İzmir’de Kamp Yapacak

2015 Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası grup elemelerinde mücadele edecek A Milli Takım’ın yanı sıra 17 ve 19 Yaş Altı Milli Takımları da çalışmalarını İzmir’de sürdürecek.

Haberin Tarihi: 23 Kasım 2014
2015 Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa elemelerinde mücadele edecek A Milli Hentbol Takımı 25 Kasım-3 Aralık’ta İzmir’de kamp yapacak.

Elemelerde 2. Grup’ta Avusturya, İsrail ve Portekiz’le 4-6 Aralık’ta Avusturya’da karşılaşacak A Milli Hentbol Takımı, bu müsabakalar için 25 Kasım Salı günü İzmir’de toplanacak. 

Hazırlıklarını 3 Aralık’a kadar İzmir’de sürdürecek ve daha sonra Avusturya’ya gidecek teknik direktör Hikmet Vurgun yönetimindeki kadroda şu sporcular yer alacak:

Aslı İskit, Fatmagül Sakızcan, Neslihan Yakupoğlu, Perihan Topaloğlu (Ardeşen Gençlik), Sibel Karameke, Şeyma Atasever, Yasemin Gürler (İzmir Büyükşehir Belediyespor), Ceren Demirçelen, Serpil İskenderoğlu, Yasemin Şahin (Kastamonu Belediyesi), Didem Hoşgör, Esin Sağdıç, Fatma Ay, Gülsüm Güleçyüz, Nur Ceren Akgün (Muratpaşa Belediyesi), Sara Keçeci (Silkeborg-Voel Kfum), Merve Adıyaman, Merve Durdu (Üsküdar Belediyesi), Yeliz Özel (Yenimahalle Belediyesi)

Grubu lider tamamlayacak ekibin Dünya Şampiyonası’na katılmak için play-off oynayacağı eleme maçlarında A Milli Takım, 4 Aralık Perşembe günü Portekiz’le karşılaştıktan sonra 5 Aralık’ta İsrail ve 6 Aralık’ta Avusturya ile mücadele edecek. 

Öte yandan İsmail Güney yönetimindeki 19 Yaş Altı Milli Takımı ile Kıvanç Özcan idaresindeki 17 Yaş Altı Milli Takımı da 27 Kasım-3 Aralık tarihlerinde İzmir’de kamp yapacak.

Bir Yorum Yazın