.
HESABIM
Üye Ol

Kadınlar Süper Ligi 1 hafta ertelendi

Kadınlar Süper Ligi 1 hafta ertelendi

Hentbol A Milli Kadın Takımızıın Rusya’dan geç dönecek olması sebebiyle kulüplere gönderilen yazı ile ligler 1 hafta ertelendi.

Haberin Tarihi: 21 Nisan 2021

HENTBOLHABER.NET –  Kadınlar Süper Ligi’nde 24-25 Nisan’da oynanması gereken müsabakalar Hentbol A Milli Takımımızın Rusya’dan geç dönecek olması sebebiyle ertelendi.

19 Nisan’da kulüplere gönderilen yazıda:

“Federasyonumuzun 2020-2021 sezonu faaliyet programında yer alan 2021 Kadınlar Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri Play-Off Müsabakaları kapsamında Rusya – Türkiye müsabakası 20 Nisan 2021 tarihinde Moskova’da oynanacak olup, Milli Takımımız Türkiye ‘ye 24 Nisan 2021 tarihinde
döneceklerdir.

Kadınlar Süper Lig 21. Hafta müsabakaları; Milli takımımızın Rusyadan Türkiye ye dönüşünün uzamasından dolayı, program değişikliğine gidilmiştir” denildi.

Milli Takımımız neden geç dönüyor?

Hentbol A Milli Takımımız 20 Nisan akşamı Rusya ile karşılaşmış ve müsabakadan 45-24 mağlup ayrılmıştı. Dönüş için ise tarifeli Uçağın 24 Nisan’da olması sebebiyle yurda geç dönecekler. Rusya Hentbol Takımı ise Türkiye’ye özel uçakla gelmiş ve maçın ertesi günü ülkelerine dönmüştü. 

Bir Yorum Yazın