.
HESABIM
Üye Ol

Kadir AYAR’dan Açıklamalar

Kadir AYAR’dan Açıklamalar

Hentbol Bayanlar Süper Lig temsilcisi Üsküdar Belediyespor’un Antrenörü Kadir AYAR, hentbolhaber.net’e açıklamalarda bulundu.

Haberin Tarihi: 31 Aralık 2012

Kadir AYAR, puan tablosunda ki yerleri ve Avrupa Kupası ile ilgili olarak :
"2012-13 sezonu Hentbol Kadınlar Süper Ligi 1. Devreyi; 9 maç 8 galibiyet 1 beraberlik ile 17 puanla 2. sırada kapattık. Umut ediyorum ki, 2.Devre hedeflerimize ulaşacağız. Avrupa kupalarında ise, bu sene Ülkemizi Challenge Cup ta temsil edeceğiz Şubat ayının ilk haftası Yunanistan’ın Arta takımı ile oynayacağız. Ekip olarak, bu maç ile ilgili gerekli çalışmaları yapıyoruz.Rakibimiz ile ilgili olarak teknik ekibimiz gerekli takipleri yapıyor."dedi.

MÜSABAKA EKSİĞİ HERŞEYİ ETKİLEDİ

AYAR: "Kadromuza bu yıl Romanya’dan Yeliz ÖZEL,Talida TOLNAİ ve Patricia Maria VİZİTİU’yu , Fransa’ dan Biljana FİLİPOVİÇ’ i ve Alt Yapıdan da 5 sporcu dahil ettik. Kadromuz bir hayli geniş, fakat maç sıkıntısı yaşıyoruz. İlk yarının son müsabakası olan ve NTV Sporda canlı yayınlanan Antalya Muratpaşa s.k oynadığımız maçta, Hentbol adına güzel şeylerin olduğu ve Hentbol sevenlere güzel bir maç izlettirdiğimizi düşünüyoruz. Müsabaka eksiğimizin olması nedeni ile istediğimiz bir çok şeyi sahaya yansıtamadık. Devre arasında kamp ve turnuvalara katılarak, çok müsabaka yaparak Türkiye Ligi, Türkiye Kupası ve Avrupa Kupası Müsabakalarına iyi hazırlanmamız gerekiyor." diyerek maç eksiklerini dile getirdi.

Üsküdar Belediyespor Hentbol Takımı Hentbolhaber.Net

AYAR ayrıca :"A Milli Bayan Takımımızda Dünya Kupasına katılabilmek için, Avrupa’ nın en iyi takımlarından birisi olan Danimarka ile eleme müsabakası oynayacak. Bu sebeble gerek bizim kulübümüzdeki gerekse öteki kulüplerimizdeki Milli Takım Sporcularının, maç eksiklerini kapatabilmesi amacı ile Hentbol Federasyonu veya Hakemler Derneği tarafından turnuva düzenlenirse, hem kendi takımımız adına, hem de ligdeki diğer takımlar adına faydalı olacağını düşünüyoruz." dedi.

AYAR son olarak : "2013 yılı tüm hentbol ailesinin sağlık mutluluk ve başarılı bir yıl geçirmesi dileğiyle." diyerek düşüncelerini paylaştı.

Bir Yorum Yazın