.
HESABIM
Üye Ol

Kale sağlam ellerde!

Kale sağlam ellerde!

Türk hentbolunda farklı bir projeye imza atılıyor.

Haberin Tarihi: 13 Ağustos 2018

HENTBOLHABER.NET – Türk hentboluna kaleci pozisyonunda hizmet etmiş  eski kaleciler, şimdi ise Süper Lig ekipleri Göztepe SK Kaleci Antrenörü İbrahim Belet ve Karşıyaka Belediyesi GSK Kaleci Antrenörü Can Arıcı’nın girişimi ve kulüplerinin destekleri ile özel bir projeye imza atılıyor.

3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında İzmir’de organize edilecek Kaleci Kampı’na oynayan veya hentbol kalecisi olmak isteyen 1999,2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 doğumlu tüm sporcular davetli. Kampa ücretsiz katılabilecek olan sporcular( İzmir dışından gelenler konaklamalarını, ulaşımlarını kendileri karşılayacaklar) dolu dolu bir hafta İzmir’de yaşayacaklar.

kale_png1Kaleci tekniğini öğrenme, kalecinin bazı fiziksel özelliklerinin önemini kavrama ve sahip olduğu fiziksel özellikleri kullanma becerisi, kaleci tekniğindeki hataları tanımlama ve düzeltme amacıyla organize edilen kursta bir çok eğitmen görev yapacak.

THF Hentbol İl Temsilsici Taner Çetindere, Karşıyaka Belediyesi GSK Başantrenörü Metin Parlak ve birçok eğitmenin yer alacağı kampta hentbol kaleciliğinin püf noktaları sporculara anlatılacak. Eğitmenler arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK Kaleci Antrenörü Namık Dalgakıran, Kaleci Antrenörü İlhami Kale, Fitness Uzmanı, eski kaleci Ahmet Öztenekeci, Cimnastik Antrenörü Özgür Gümüşlü, Merkez Hakem Kurulu Üyesi Vahit Ersan, Ege Üniversitesi Araştırma Görevlisi Yasin Yüzbaşıoğlu, Fizyoterapistler Artun Kırmızıoğlu ve Umut Ziya Koçak yer alacak.

Hentbolhaber.Net’in de medya-iletişim sponsorluğu yapacağı kampa, Süper Ligde oynayan A Milli Takım ve Göztepe kalecisi Yunus Özmusul, Enis Yatkın ve Beykoz Belediyesi SK Kalecisi Kayhan Akat’ta konuk eğitmenler olarak katılacaklar.

Kamp ile ilgili bilgi almak isteyenler İbrahim BELET 0 505 938 8811 Can ARICI 0 530 326 5103  ile iletişime geçebilirler.

 

 
Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

 • Meral
  13 Ağustos 2018 16:00 Kullanıcı Profili

  Süper henbol için çok büyük eksikti kaleciler hep yetim kalıyorlar özel bir kamp olması çok iyi olmuş eski bir milli kaleci olarak çok mutlu oldum İbrahim hocamın emeğine sağlık

 • İbrahim
  14 Ağustos 2018 22:02 Kullanıcı Profili

  Çok teşekkür ederim adıma. Ancak bu büyük bir ekip işi. İl temsilcimiz Taner ÇETİNDERE, koordinatörümüz Metin PARLAK ve kulüplerimizin desteği ile hayata geçirilen bir projedir bu. Sporcusundan antrenörüne sağlık personelinden akademisyenlerine kadar bütün destekçi ve emekçilerimize teşekkürü borç biliriz.
  Umarız yararlı ve devamlı olur.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Yorum Yazın