.
HESABIM
Üye Ol

Kara-Kartallardan Destek Çağrısı

Kara-Kartallardan  Destek Çağrısı

Siyah beyazlı hentbolcular: “Taraftarlarımızın Şampiyonlar Ligi maçlarında bize destek vermelerini, salonu doldurmalarını istiyoruz.”dediler.

Haberin Tarihi: 12 Eylül 2014
Erkekler EHF Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda mücadele edecek Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımı’nın oyuncuları Ramazan Döne, Ozan Arifoğlu ve Ercan Aşıkoğlu, siyah-beyazlı taraftarların maçlara gelerek kendilerini desteklemelerini istedi.

Beşiktaş Kulübü’nün internet sitesine açıklamalarda bulunan siyah-beyazlı hentbolculardan Ramazan Döne, Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kaldıkları için çok mutlu olduklarını belirterek, şunları kaydetti: "Türkiye’de grup aşaması geldikten sonra gruptan çıkıp Şampiyonlar Ligi’ne kalan tek takımız. Bu sene çok yoğun geçecek ama bunu kaldırabilecek güce sahibiz. Hedefimiz, tüm kulvarlarda gidebildiğimiz yere kadar elimizden gelenin en iyisini yaparak bir şeyler başarmak. Burada taraftarımıza çok iş düşüyor. Maçlarımızı Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynayacağız. Taraftarlarımızın Şampiyonlar Ligi maçlarında bize destek vermelerini, salonu doldurmalarını istiyoruz. Onların gücüyle bizim neler yaptığımızı herkes biliyor. Avrupa’daki takımlara Beşiktaş taraftarının büyüklüğünü ve taraftar ruhunu göstermek istiyoruz."

Şampiyonlar Ligi gibi büyük bir organizasyonda taraftarımızın daha fazla desteğine ihtiyacımız var" diyen Ozan Arifoğlu, "Grubumuz zor ama başarılamayacak hiçbir şey yok. Beşiktaş Mogaz bu sene Avrupa’nın sürpriz takımı olacak. Bu sene yeni transferlerimiz oldu. Onlarla çok güzel bir uyum içerisindeyiz. Taraftarımızdan isteğimiz bizi hiçbir zaman yalnız bırakmasınlar. Şampiyonlar Ligi gibi büyük bir organizasyonda taraftarımızın daha fazla desteğine ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

Ercan Aşıkoğlu ise Avrupa’nın en iyi 24 takımı arasında yer aldıklarını anlatarak, şunları kaydetti:

"Taraftarımız yanımızda olduğu zaman her şeyi başaracak kapasiteye sahibiz. Türk hentbolu, camiamız ve bizim için güzel bir tecrübe olacak. Acemi olabiliriz, tecrübesiz olabiliriz ama bizim kendi içinde oturmuş bir kadromuz tecrübemiz var. Avrupa’da hentbol, salonların tıklım tıklım dolu olduğu yerlerde oynanıyor. Tüm taraftarımıza bu büyük organizasyonda ihtiyacımız var. Onlar yanımızda olduğu zaman her şeyi başaracak kapasiteye sahibiz."

Bir Yorum Yazın