.
HESABIM
Üye Ol

Karabük’te çoşku başladı

Karabük’te çoşku başladı

Okullu Gençler Liseler Türkiye Şampiyonası Karabükte başladı.

Haberin Tarihi: 14 Ocak 2018

HENTBOLHABER.NET – Liseler arası Okullu Gençler Türkiye Şampiyonası 13-17 Ocak 2018 tarihleri arasında 8 Erkek ve 8 Kız takımlarının katılımları ile Karabük Spor Salonu ve Safranbolu Spor Salonlarında başladı.

Hentbolhaber.Net’ten canlı olarak yayınlanan açılış seromonisinde saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Karabük Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin açılış konuşmasını yaptı. Seromoni sporcuların geçit töreni ile tamamlandı.

Açılış seramonisine katılanlar arasında Karabük Vali Yardımcısı Barbaros Baran, Karabük Valiliği Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü, Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Karabük Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, Karabük Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen ,Karabük Milli Eğitim Şube Müdürü Nevzat Akbaş, Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Lokman Mollaoğulları , Okul Sporları İl Temsilcisi Sezgin Sayın, Hentbol İl Temsilcisi Gökhan Doğrul, antrenörler ve sporcular yer aldı.

İLK GÜN MÜSABAKA PROGRAMI ve SONUÇLARI 

SAAT   T  A  K  I  M  L  A  R 
23:25 izmir Bağyurdu Anadolu lisesi – Aksaray Spor Lisesi
31:30 Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi – Rize Türk Telekom Spor Lisesi
20:25 İzmir Gülsefa Kapancıoğlu And.Lisesi – Kastamonu 10 Aralık MTAL
39:26 Eskişehir Özel Şehir Koleji And.Lisesi – Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi
14:35 Giresun Spor Lisesi – Ankara Gölbaşı Özel İncek Okyanus Koleji
 

43:18

İzmir Narlıdere Özel Takev And. Lis – Diyarbakır Spor Lisesi
18:22 Ted Ankara Koleji vakfı özel Lisesi – Ordu Cumhuriyet And.Lisesi
26:11 İstanbul Özel Çamlıca Doğa And Lis. – Bolu Özel Bilim Lisesi
14 Ocak  11:00  

Kız

 

İzmir Bağyurdu Anadolu lisesi – Rize Türk Telekom Spor Lisesi

14 Ocak 13:00  

Kız

 

Aksaray Spor Lisesi – Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

14 Ocak 15:00  

Kız

 

İzmir Gülsefa Kapancıoğlu And.Lisesi – Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi

14 Ocak 17:00  

Kız

 

Kastamonu 10 Aralık MTAL – Eskişehir Özel Şehir Koleji And.Lisesi

14 Ocak 11:00  

Erk.

 

Giresun Spor Lisesi – Diyarbakır Spor Lisesi

14 Ocak 13:00  

Erk.

 

Ankara Gölbaşı Özel İncek Okyanus Koleji – İzmir Narlıdere Özel Takev And. Lis

14 Ocak 15:00  

Erk.

 

Ted Ankara Koleji vakfı özel Lisesi – Bolu Özel Bilim Lisesi

14 Ocak 17:00  

Erk.

 

 Ordu Cumhuriyet And.Lisesi – İstanbul Özel Çamlıca Doğa Anadolu Lisesi

15 Ocak 11:00  

Kız

 

İzmir Bağyurdu Anadolu lisesi – Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi

15 Ocak  13:00  

Kız

 

Rize Türk Telekom Spor Lisesi – Aksaray Spor Lisesi

15 Ocak  15:00  

Kız

 

İzmir Gülsefa Kapancıoğlu And.Lisesi – Eskişehir Özel Şehir Koleji And.Lisesi

15 Ocak  17:00  

Kız

 

Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi – Kastamonu 10 Aralık MTAL

15 Ocak  11:00  

Erk.

 

Giresun Spor Lisesi – İzmir Narlıdere Özel Takev And. Lis

15 Ocak  13:00  

Erk.

 

Diyarbakır Spor Lisesi – Ankara Gölbaşı Özel İncek Okyanus Koleji

15 Ocak  15:00  

Erk.

 

Ted Ankara Koleji vakfı özel Lisesi – İstanbul Özel Çamlıca Doğa And. Lisesi

15 Ocak  17:00  

Erk.

 

Bolu Özel Bilim Lisesi – Ordu Cumhuriyet Lisesi




Bir Yorum Yazın