.
HESABIM
Üye Ol

Karadağ Bayrağı Jovanka Radičević’de

Karadağ Bayrağı Jovanka Radičević’de

Kastamonu BLD GSK’nın yeni flaş transferi jovanka Radičević’in, Karadağ Milli Bayrağını 2020 Olimpiyat Oyunları Açılış töreninde taşıyacağı öğrenildi.

Haberin Tarihi: 21 Temmuz 2021

ALİ ERBİL ALTANLAR / HENTBOLHABER.NET – Yeni sezonda ülkemizi EHF Delo Şampiyonlar Ligi’nde temsil etme hakkını elde ederek bu alanda bir ilke imza atan Kastamonu BLD GSK, yaptığı flaş transferler ile dikkat çekmişti.

Dünyanın en iyi sağ kanat oyuncuları arasında yer alan Jovanka Radičević de bu önemli transferlerden biri. 34 yaşındaki tecrübeli oyuncu 23 Temmuz Cuma günü Tokyo’da başlayacak Olimpiyat Oyunları’nda Karadağ Kadın Hentbol Takımının Kaptanı olarak sahaya çıkacak.

Kariyerinde 3. defa Olimpiyatlarda forma giyecek olan Radičević ‘e  aynı zamanda önemli bir görev  verildi. Jovanka Radičević oyunların açılış seremonisinde ülkesi Karadağ’ın bayrağını taşıyacak.

2012 Londra Olimpiyatlarında gümüş madalya kazanan Karadağ Milli Takımında forma giyen  Radičević, ” Açılış töreninde ülkemin bayrağını taşıyacağım için çok mutluyum. Bu benim için büyük bir onur. Olimpiyat Oyunlarında başarılı olmak için çok çalışıyoruz İyi bi derece yapmayı hedefliyoruz. “dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın