.
HESABIM
Üye Ol

Kastamonu Belediye Hızlı Başladı

Kastamonu Belediye Hızlı Başladı

Hentbol Bayanlar Süper Ligi’nde bu yıl Kastamonu’yu temsil edecek olan Kastamonu Belediyespor, iç transferde 6 hentbolcu ile anlaşma sağladı.

Haberin Tarihi: 11 Temmuz 2014

Araç Belediyespor’un isim hakkını aldıktan sonra transfer çalışmalarına hız veren Kastamonu Belediyespor, iç transferde 6 hentbolcu ile sözleşme imzaladı.

Transfer çalışmalarına başladıklarını belirten Kulüp Başkanı Mustafa Uğur Ünal, "Şu ana kadar, Ülkü Çağlı, Çisem Öztabak, Ceren Demirçelen, Songül Gökçeoğlu, Seda Duru ve Kübra Tümer ile sözleşme imzaladık. Önümüzdeki hafta kaleci Aylin Küçükşengün ile görüşmemiz olacak. Bazı oyuncularla da yardımcı antrenörümüz Cengiz Kesici, ön görüşme gerçekleştiriyor" dedi.

Kulüp Başkanı Mustafa Uğur Ünal, Kastamonu Belediyesi Spor İşleri Müdürü Metahan Babaş ile yürütülen transfer çalışmalarını hafta başına kadar sürdüreceklerini belirterek, "Transfer görüşmelerinde öncelik geçtiğimiz sezon Araç Belediyespor forması giyen oyunculara tanınacak" diye konuştu.

Hentbol Bayanlar Süper Ligi’nde bu yıl ilk 5’i hedeflediklerini vurgulayan Ünal, şöyle konuştu:

"Sporcularımız da bu hedefe ulaşmak istiyorlar. Diğer takımların çok ciddi yatırım yaptığını biliyoruz. Kamu kurumlarından da destek almayı düşünüyoruz. Ligde konuşulacak bir takım oluşturmayı düşünüyoruz."

İHA

Bir Yorum Yazın