.
HESABIM
Üye Ol

Kastamonu Belediyespor, Györi’yi konuk edecek

Kastamonu Belediyespor, Györi’yi konuk edecek

Kastamonu Belediyespor, Macar kulübü Györi ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

Haberin Tarihi: 4 Şubat 2023

HENTBOLHABER.NET – Şampiyonlar Ligi 13.Haftasında Macar ekibi Györi Audi Eto’yu konuk edecek Kastamonu Belediyespor’da hazırlıklar tamamlandı.

5 Şubat Pazar günü Saat:16.00’da Merkez Spor Salonu’nda oynanacak olan müsabaka TRT Spor Yıldız ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Antrenör Claus Mogensen ile yollarını ayırması sonrası takımın başına geçen İbrahim Belet, “Sezon başında Claus Mogensen ile anlaşıldı. Şimdi de karşılıklı anlaşılarak Györ maçı öncesinde ayrıldılar. Sezon sonuna kadar takımın başında olacağız. Sezon sonuna kadar oynayacağımız Türkiye Kupası, Şampiyonlar Ligi maçları ve ligde ben takımın başında olacağım. Rutin çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Hızımızı kesmedik yine bugüne olduğu gibi bundan sonraki müsabakaların tamamında yine puan ve puanlar almak için sahaya çıkacağız. Sporcular daha önce olduğu gibi yine yüreklerini ortaya koyacak. Ben de takıma elimden geldiğince destek olmaya gayret edeceğim. Takıma iyi bir liderlik yapmaya çalışacağım. Bugüne kadar Şampiyonlar Ligi’nde 1 galibiyet, 1 beraberlik aldık. İki maçımız kaldı, bu maçlardan da puanlar çıkartmak için sahada olacağız. Spor bilindiği üzere üç sonuçlu bir müsabaka. Kaybedebiliriz veya beraberlikle de bitebilir ama sahaya çıktığımız zaman herkes terinin son damlasına kadar mücadelesini devam ettirecek ve karakterini sahaya yansıtacaktır” dedi.

“Dönem dönem yapılan basit hatalar ya da atış hataları sonucunda fark açılabiliyor”
Şampiyonlar Ligi’nde çok ciddi rakiplerle oynadıklarını belirten Belet, “Rakiplerimiz çok deneyimli, kadro derinlikleri çok fazla, herhangi bir hata sonrasında 2-3 farkla geriye düşebiliyorsunuz veya aynı şekilde rakip hata yaptığında 2-3 fark ile öne geçebiliyorsunuz. Takımın temposu ya da kondisyonuyla ilgili bir eksiğimiz yok, oyun içerisinde dönem dönem yapılan basit hatalar ya da atış hataları sonucunda fark açılabiliyor. Fark açıldıktan sonra Şampiyonlar Ligi’nde toparlaması zor oluyor. Maçın bazen kırılma anları oluyor, kırılma anları olduktan sonra toparlaması zor oluyor” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın