.
HESABIM
Üye Ol

Kastamonu Belediyespor’da antrenör netlik kazanmadı

Kastamonu Belediyespor’da antrenör netlik kazanmadı

Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nde, yeni sezon öncesi hazırlıklar devam ediyor.

Haberin Tarihi: 30 Temmuz 2021

YILMAZ ACAR DAVUT / HENTBOLHABER.NET – Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nde, yeni sezon öncesi hazırlıklar devam ediyor. 

Kondisyoner Orhan Şimşek koordinesinde 16 Temmuz’da başlayan sezon öncesi antrenmanları, yine Kondisyoner Orhan Şimşek koordinesinde devam ediyor.

Gelecek sezon Kastamonu Belediyespor’u çalıştıracak olan antrenör ise henüz netlik kazanmadı. Şampiyonlar Ligi, Kadınlar Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda mücadele edecek olan Kastamonu Belediyespor’da, yerli yabancı isimlerle görüşüldüğü öğrenilirken konuyla ilgili somut bir kamuoyu açıklaması yapılmadı.

Belediyespor’da antrenör noktasında gecikme yaşanması kuşku verici olarak değerlendiriliyor. Öte yandan Kaleci Antrenörü Erdal Kaynak ile yollar ayrılırken, geçen sezonu tamamlayan Antrenör Serkan İnci ile de temas sağlanmadığı öğrenildi.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Murat
    1 Ağustos 2021 18:55 Kullanıcı Profili

    Serkan İnci hoca Yabancı bir antrenör gelecekse Yardımcı Antrenör olarak en doğru isim olur. Yerli gelecekse bu isim Serkan İnci hoca olmalıdır. Nitekim Yabancı hoca gittikten sonra takımı idaresi ortada, öncelikle görüşülmesi gereken isim o olmalıdır. Kastamonu Belediyesi Hentbol adına doğru kararı verecektir.

Bir Yorum Yazın