.
HESABIM
Üye Ol

Kastamonu Üniversitesindeki saldırıya kınama mesajları

Kastamonu Üniversitesindeki saldırıya kınama mesajları

Kastamonu Üniversitesinin ev sahipliğini yaptığı Ünilig Yarı Final müsabakalarında istemeyen olaylar yaşanmış , müsabakalarda görevli Zonguldak Bölgesi hakemleri Onur Aksakal ile Tansel Ünal cumartesi günü fiili saldırıya uğramıştı.

Haberin Tarihi: 12 Nisan 2015

Kastamonu Üniversitesi Levent Semizer Spor Salonunda oynanan  Kastamonu Üniversitesi – ODTÜ müsabakasının 33.49 dakikasında yaşanan maçın hakemlerine saldırı sonrası hentbol camiasından olsun veya olmasın herkesten kınama mesajları geldi.

Facebookta yer alan Hakemleri ve Gözlemcileri grubu  , Beşiktaş Mogaz Hentbol takımı antrenörü İlker Şentürk başta olmak üzere bazı antrenörler, Hentbol Federasyonu Başkan Yardımcısı Bilgehan Çapraz ve Klasman hakemleri kendi sosyal medya hesapları üzerinden Zonguldak Bölgesi hakemleri Onur Aksakal ile Tansel Ünal’a yapılan saldırıyı için kınama mesajları yayınladılar.

Kastamonu’da gerçekleşen bu  olaylar neticesinde Türkiye Hentbol Federasyonundan konu ile ilgili açıklama gelmez iken, gerekli raporların beklendiği ifade edildi.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • sercan
    13 Nisan 2015 12:54 Kullanıcı Profili

    Yazık….. bu saldırıyı başlatan bir üniv. antrenörü düşünsenize yetiştirdiği öğretmen adaylarına şiddeti de öğretmekte sanırım. Tabi ki o öğretmen arkadaşlar aldıkları şiddet eğitimiyle öğretmen olacaklar.Sonrada ülkemizde hentbol yerinde saymakta bu tip antrenörlerle…. Artık camiamızın bu tip dengesizlerden temizlenmesi gerekiyor. Hakem arkadaşlara geçmiş olsun diliyorum…Genç arkadaşlarımız önlerinde daha çok uzun bir yol var …. yılmamak , pes etmemek gerekir… Umarım artık hentbolumuz bu haberlerle değilde sportif başarılarımızla gündeme gelsin.

Bir Yorum Yazın