.
HESABIM
Üye Ol

Kastamonu’da oynanan ilk milli maç mutluluk yarattı

Kastamonu’da oynanan ilk milli maç mutluluk yarattı

Kastamonu ilk kez A Milli müsabakaya ev sahipliği yaparken, Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu mutluluğunu dile getirdi.

Haberin Tarihi: 6 Ocak 2022

HENTBOLHABER.NET – Hentbol A Milli Takımımız, 2023 Dünya Şampiyonası yolunda önemli bir engel Belçika maçını kayıpsız atlatırken, Milli Takımımıza muhteşem ev sahipliği yapan Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu mutluluğunu dile getirdi.

Vidinlioğlu sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile şunları söyledi:

“Milli Takımımızı Kastamonumuzda ağırlamaktan duyduğumuz gurur, Millilerimizin elde ettiği muhteşem galibiyet ile taçlandı. 

2023 Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası Elemelerinde Millilerimizin Belçika karşısında aldığı 30-25’lik galibiyet salonu hıncahınç dolduran taraftarlarımız başta olmak üzere bizleri ve tüm ülkemizi sevindirdi.

Kastamonu olarak şehrimizde oynanan ilk milli maçtan elde ettiğimiz bu galibiyet ayrıca mutluluk sebebimiz oldu. Bugün bizlerden desteğini esirgemeyen, Milli Takımımızı bağrına basan ve salonu dolduran tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Milli Takımımızı da tebrik ederek gelecek müsabakalarda başarılar diliyorum.

Yer gök inlesin, bu sesi dinlesin HEP SENİNLEYİZ TÜRKİYE”

Bir Yorum Yazın