.
HESABIM
Üye Ol

Kayseri Rainbow’dan İlk Açıklamalar

Kayseri Rainbow’dan İlk Açıklamalar

Hentbol Erkekler 1.Liginde 2.devre öncesi Kayseri Rainbow transferleri konuşuluyor.

Haberin Tarihi: 14 Ocak 2014

Hentbol ailesine katılalı az bir süre olan Kayseri Rainbow, ilk devrenin ardından 2.devre başlamadan Süper Lig için tüm eksikliklerini giderdi.

Yapmış olduğu transferler ile( Ayhan Özenç Alan) adından da söz ettiren Kayseri temsilcisinde bu akşam imzalar atıldıktan sonra ilk açıklama kulüp başkanından geldi.

Kulüp başkanı Fatih Mehmet AKBEYAZ Hentbolhaber.Net’e yapmış olduğu açıklamada, Teknik heyet ve sporculara olan güveni dile getirerek şunları söyledi: " Rainbow Kayserispor kulübümüz için gerekli olan herşeyi eksiksiz yerine getiriyoruz. Bundan sonrası sonsuz güvenimiz olan hocalarımıza ve sporcularımıza kalıyor. Kayseri’mizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyoruz."dedi.

Antrenör Yücel Şimşek ise "Geçtiğimiz günlerde Süper lig ekiplerinden Mersin Hentbol Spor külübünden Ayhan Özenç Alan’ı kadromuza katmıştık. Transferimize yine Süper lig kulübü olan Çankaya belediyesi Ankadan geçen sezon içerisinde kadrosunda bulunan orta oyun kurucu Igor Petrikeev ve bu sezon ki kadrosundan pivot Velibor Manjic’i alarak kadromuzu güçlendirdik. Şimdiden Süper lig alt yapısını kurmaya çalışıyoruz.. Oyuncularımızın hepsi iyi bir uyum içerisinde, gerek sahada gerek normal hayatlarındaki arkadaşlıklarında da örnek takım birlikteliğini sağlayacaklardır. Sezonun ikinci yarısını en iyi şekilde bitireceğimize yürekten inanıyorum."dedi.

 

Kayseri’de Çifte İmza

Bir Yorum Yazın