.
HESABIM
Üye Ol

Kemalpaşa Oyuncularını Alkışlıyor

Kemalpaşa Oyuncularını Alkışlıyor

Hentbol branşında mazisi çok eskiye dayanmayan ama her sene bir basamak daha atlayan Kemalpaşa’nın Hentbol takımı, oyuncuları ile gurur duyuyor.

Haberin Tarihi: 18 Ocak 2013

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan KARAKAYA‘lının tüm spor branşlarına desteği ile Hentbol Branşıda altın dönemini yaşıyor.

Eski bir beden eğitimi öğretmeni olan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’nın 2009’da göreve geldikten sonra kurduğu takımdan 13 hentbolcu Milli Takımlara gitti. 2011 yılında Binnur Özcan, Gamze Üstün ve Neslihan Çalışkan‘ı Milli Takım’a göndermenin mutluluğunu yaşayan Kemalpaşa bu yıl da bayanlarda Şeyma Çapangül, Selen Şirin, Zeliha Nur Pincal, Melahat Ece Pincal, Funda Arıcan ve Sevim Uslu ile erkeklerde Yaşar Özdirik, Ömer Faruk Aslan, Cavit Sert ve Oğuzhan Uras’ı ay-yıldızlı ekibe gönderdi.
 

Kemalpaşa Belediyesi Hentbol Takımı
 

Takımların antrenörleri Tolga Köybulan İzmir İl Karmaları Bayan Takım, Saliha Gülbenli ise İzmir İl Karmaları Erkek Takım antrenörlüğü görevine getirildi. Sporun içinden gelen bir belediye başkanı olarak yapılanların karşılığını almanın mutluluğunu ve gururunu yaşadığını dile getiren Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, "Ekibime güveniyorum ve sporcularımızla gurur duyuyorum. Sadece hentbolda değil, birçok spor branşında da büyük başarılar yaşamak istiyoruz. Kemalpaşa’yı bir spor kenti yapmak için uğraşıyoruz. Sesimizi en iyi bu şekilde duyuracağımızı iyi biliyoruz. Bundan da başarılı olacağız" diye konuştu.

 

Bir Yorum Yazın