.
HESABIM
Üye Ol

Konak Belediyespor Hentbol Takımı Kapanıyor Mu?

Konak Belediyespor Hentbol Takımı Kapanıyor Mu?

Çeşitli branşlarda en üst lig kategorilerinde 4 takımı bulunan Konak Belediyespor’un bu ekiplerinin gelecek sezon mücadele edip etmeyeceği henüz netleşmedi.

Haberin Tarihi: 2 Mayıs 2014

Çeşitli branşların en üst lig kategorilerinde 4 takımı bulunan Konak Belediyespor’un bu ekiplerinin gelecek sezon mücadele edip etmeyeceği henüz netleşmedi.

Geçen sezon hentbolda, Bayanlar Süper Ligi’nde, kadınlar basketbolda 1. Lig’de, voleybolda Acıbadem Erkekler Ligi’nde ve kadınlar futbolunda da 1. Lig’de mücadele eden Konak Belediyespor’un takımlarından kadın basketbol ve erkek voleybol ekipleri lige kalmayı başardı. Kadın hentbol takımının da orta sıralarda kendisine yer bulduğu Konak Belediyespor’un bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde başarılı sonuçlara imza atan kadın futbol takımı bu hafta galip gelmesi halinde Kadınlar 1. Ligi’nde geçen sezonun ardından bu yıl da şampiyonluğunu ilan edecek.

Ancak bu ekiplerin gelecek sezon için liglerinde mücadele edip etmeyeceği henüz netleşmedi. Kadın futbol takımı dışındaki branşlarda geri çekilmeyi düşünen Konak Belediyespor’un ekipler için İzmir Büyükşehir Belediyesi ile görüşeceği öğrenildi. Bu ekiplerin mevcut borçlarının bulunduğu, sponsor bulunmaması halinde takımların kapatılabileceği bildirildi.

Anadolu Ajansı

Bir Yorum Yazın