.
HESABIM
Üye Ol

Küçük Kızlarda Çeyrek Finalistler

Küçük Kızlarda Çeyrek Finalistler

Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası 3.günü İzmir’de tamamlandı.

Haberin Tarihi: 13 Haziran 2013

Şampiyonanın 3.gününde çeyrek finale çıkan ekipler belli oldu. 

Üsküdar Belediyesi , 4 Eylül Belediyesi , Yalıkavak Belediyesi , Kemalpaşa Belediyesi , Muratpaşa Belediyesi , Malatya Gençlik Hiz.  , Osmangazi Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyespor kulüpleri yarı finale çıkmak için mücadele edecekler.

3.günde alınan sonuçlar ve çeyrek final eşleşmeleri şu şekilde:

 
 

GRUPLAR
A B C D
MUĞLA YALIKAVAK BLD. SPOR K. İST. EMNİYETSPOR GÜCÜ KLB SAMSUN TED KOLEJİ SPOR KLB MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ S.K.
ADANA ŞAKİRPAŞA HEM BURSA OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K. İZMİR KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KLB İZMİR BELEDİYESİ SPOR KLB
KASTAMONU SPOR KULÜBÜ ANTALYA MURATPAŞA BLD. SPOR K. SİVAS 4 EYLÜL BELEDİYESİ SPOR KLB KASTAMONU GSİM
İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ   YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ S.K.  
GRUP MAÇLARI
TARİH SALON GR. SAAT A-TAKIM B-TAKIM SONUÇ
10.06.2013 FUAR
CELAL ATİK
SPOR SALONU
A 10:00 MUĞLA YALIKAVAK BLD. SPOR K. ADANA ŞAKİRPAŞA HEM  21  16
A 11:30 KASTAMONU SPOR KULÜBÜ İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ S.K.  11  30
C 13:00 SAMSUN TED KOLEJİ SPOR KLB İZMİR KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KLB  18  32
  14:30

     AÇILIŞ SERAMONİSİ

C 14:45 SİVAS 4 EYLÜL BELEDİYESİ SPOR KLB YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ S.K.  40  5
B 16:15 İST. EMNİYETSPOR GÜCÜ KLB BURSA OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K.  9  37
D 17:45 MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ S.K. İZMİR BELEDİYESİ SPOR KLB  8  38
                   
11.06.2013 FUAR
CELAL ATİK
SPOR SALONU
D 10:00 İZMİR BELEDİYESİ SPOR KLB KASTAMONU GSİM  26  15
B 11:30 BURSA OSMANGAZİ BELEDİYESİ S.K. ANTALYA MURATPAŞA BLD. SPOR K.  15  19
A 13:00 ADANA ŞAKİRPAŞA HEM KASTAMONU SPOR KULÜBÜ  26  18
A 14:30 İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ S.K. MUĞLA YALIKAVAK BLD. SPOR K.  24  18
C 16:00 İZMİR KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KLB SİVAS 4 EYLÜL BELEDİYESİ SPOR KLB  23  20
C 17:30 YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ S.K. SAMSUN TED KOLEJİ SPOR KLB  6  27
           
12.06.2013 FUAR
CELAL ATİK
SPOR SALONU
C 10:00 SAMSUN TED KOLEJİ SPOR KLB SİVAS 4 EYLÜL BELEDİYESİ SPOR KLB  14  32
C 11:30 İZMİR KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KLB YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ S.K.  24  4
A 13:00 MUĞLA YALIKAVAK BLD. SPOR K. KASTAMONU SPOR KULÜBÜ  24  18
A 14:30 ADANA ŞAKİRPAŞA HEM İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ S.K.

Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmak İster misiniz?

Bir Yorum Yazın