.
HESABIM
Üye Ol

Kupa Aksaray’da!

Kupa Aksaray’da!

Kadınlar Türkiye Kupası Şampiyonu Rize Ardeşen Gençlikspor Kulübü (GSK), Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga’yı ziyaret etti.

Haberin Tarihi: 18 Nisan 2016

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Türkiye Kupası Şampiyonu Ardeşen GSK yönetim, teknik ekip ve sporcularını kabul etti.

Şampiyon olan sporcular, teknik ekip ve yönetimi kutlayan Kasırga, “Onur ve gurur duydum. Daha önce Ardeşen’e gelerek maçını izleme fırsatı bulduğum memleketim Rize’nin takımının elde ettiği başarıyı çok önemsiyorum. Takımımıza süper lig şampiyonluğu yolunda başarılar diliyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın elde edilen başarıdan haberdar olduğunu ve mutluluk duyduğunu da ifade eden kasırga, Uygun bir zaman dilimi içerisinde Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın şampiyon takımla buluşacağını müjdeledi.

Ziyaret daha sonra toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Genel Sekreterlik Toplantı salonunda gerçekleştirilen kabul de Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Kaçar, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ile Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz ile birlikte Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu, Teknik Direktör Hikmet Vurgun, Ardeşen GSK Yardımcı Antrenörleri Ali İhsan Tekin, Şevki Demiroğlu ve Dursun Ali İslamoğlu ile A Takım sporcularının tamamı yer aldı.
Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Serhat
    20 Nisan 2016 13:24 Kullanıcı Profili

    Son zamanlarda, bu saray ziyaretleri moda oldu. Yazık gerçekten. Spora siyaseti karıştırmayın artık!!

Bir Yorum Yazın