.
HESABIM
Üye Ol

Lider Kim Olacak?

Lider Kim Olacak?

Hentbol Erkekler Süper Lig 7.Haftanın lideri kim olacak?

Haberin Tarihi: 16 Kasım 2012

Hentbol Erkekler Süper Lig 7.Haftada Ankara İl Özel İdare spor ile Ankara Büyükşehir Belediyespor karşı karşıya gelecek. Bu müsabaka sonucunda kazanan takım 12 puanla 7.haftayı lider kapamış olacak.

6.hafta sonunda lider 10 puanla Ankara İl Özel İdare spor olurken , averaj sonucu 2.sırada Ankara Büyükşehir Belediyespor yer alıyor.

Haftanın bu önemli müsabakası öncesi görüşlerini aldığımız her iki takımın antrenörleri Hentbolhaber.Net’e açıklamalarda bulundular.
Murat MIZRAKÇI Hentbolhaber.Net
Ev sahibi ekip Ankara İl Özel İdare spor’da Antrenör Murat MIZRAKÇI : " Liderlik güzel fakat önemli olan bundan sonrası. Daha ligin çok başındayız. Çok büyük bir avantaj yakaladığımızın takım olarak farkındayız. Bu avantajı korumak ve daha da ileriye taşımak bizim elimizde. Bu konuda ciddiyeti elden bırakmadan, bulunduğumuz konumla yetinmeyerek, hep üzerine nasıl koyarızla hareket ederek, başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum. Çok önemli bir oyuncu gurubuyla çalışıyoruz. Yeteneğin ötesinde yürekten oynayan ,takım ruhunu üst düzeyde yaşayan oyuncularla çalışmak gerçekten büyük bir şans. Ben ekip olarak bu ciddiyetle devam edeceğimize inanıyorum. 

Biz lige maç maç bakıyoruz. Rakip kim olursa olsun sadece önümüzdeki maçı düşünerek her maça final havasında çıkıyoruz. Bu hafta sonu da çok zor bir maçın bizi beklediğinin farkındayız. Öncelikle sonuç ne olursa olsun herkese güzel bir oyun izlettirmek istiyoruz. Rakibimiz saygı duyulması gereken bir ekip. Hem oyun disiplini, hemde anlayışı bakımından üst düzey bir takımla oynayacağız. Hakedenin kazanmasını diliyorum." dedi

Zeki Polat Hentbolhaber.Net
Misafir Takım Ankara Büyükşehir Belediyespor’da antrenör Zeki POLAT ise : " Durumları eşitlemek istiyoruz. Geçtiğimiz hafta aldığımız Beşiktaş mağlubiyetini hem unutturmak, hem de üç takımın güç dengelerini eşitlemek istiyoruz. Ankara İl Özel İdare yaptığı transferlerle ve aldığı galibiyetlerle iyi bir takım olduğunu gösterdi. Bizde B.B. Ankaraspor takımı olarak şampiyonluk yarışının ilk ayağında , üst sıralarda yer almak istiyoruz. Bu nedenle bu maça mutlak galibiyet için hazırlanıyoruz. Bu sene lig çok zor mücadelelere sahne oluyor. Her maçımız final havasında geçiyor. Biz de bu çok zor haftadan yara almadan çıkmak istiyoruz. Her iki takıma da başarılar dilerim. Sakatsız ve cezasız bir maç olması dileğiyle.
 

Ankara İl Özel İdarespor ile Ankara Büyükşehir Belediyespor arasındaki müsabaka Cumartesi günü Saat:15.00’de THF Spor Salonunda.

 

Bir Yorum Yazın