Liselerde Hentbol Çoşkusunda 2.Gün
Türkiye Liseler Hentbol Şampiyonası 2.Gününde Trabzon’da tüm hızıyla devam ediyor.
Türkiye Şampiyonası 2.gününde 19 Mayıs ve Yomra Spor Salonlarında şu sonuçlar kaydedildi.
19 Mayıs Spor Salonu
İST- ÖZEL CENT LİSESİ – ANK-KAYA BEYAZITOĞLU A.L. 26-18
Hakemler: Volkan Vatansever-Melih Çobanoğlu
Özel Cent Lisesi: ERkut , Numan , Burak 2 , R.BErk , Kürşad 7, Sabri 3 , Ozan 6 , Fatih 4 , Kerem , Bedrettin , Umurhan , Ümit , Savaş 4 , Özkan
Kayabeyazıtoğlu Lisesi: Cihan , Yusuf , Kartal , Tolgahan , Halil İbrahim 7, Mustafa, Ali Rıza 1 , Furkan 3 , Ahmet , Fatih 4 , Muhammet 3 , Yiğit
İlk Yarı: 07-09 (Cent Lehine)
Kırmızı Kart: Muhammet (Kayabeyazıtoğlu Lisesi)
İZM – KEMALPAŞA BAĞYURDU A.L. – ANT- MURATPAŞA A.L. 22-31
Hakemler: Sami Aytaç – Cihan Yılmaz
Kemalpaşa Bağyurdu A.L: Selin , Ramize , Ezgi , Senem 3 , Funda 3 , Selen , Büşra 1 , Neslihan 8 , Sevim 1 , Şeyma 3 , Gamze , Ece 3 , Zeliha , Büşra
Antalya Muratpaşa A.L.: İrem 3 , Sena , Buse3 , Kübra 1 , Fetane 5 , Nedret 4 , Andrea 2 , Sibel 2, Duygu , Kezban , Halise 11 , Ferah , Şehriban , Büşra
İlk Yarı:10-15 (Muratpaşa Lehine)
Hakemler: Nedim Güneş , Ahmet Koça
Hürriyet Anadolu Lisesi: Sercan , Mert , Hüseyin Ö. , Hüseyin T. , Erdem , Furkan , Tolga , Hakan , Aytekin , Gürkan , Salih , Burakhan , Mustafa , Halil İzmir Mev Koleji : Ege , Mert , Denizhan , Ergin , Kemal , Metin , Efe , Atakan , Tuna , Baran , Berk , Mehmet , Emre , Cem İlk Yarı: 18-14 (Hürriyet A.Li Lehine)
Hakemler: Cihan Yılmaz, Sami Aytaç
Genç Osman And.L. : Funda 3 , Elif , Hülya 6 , Tuğçe , Demet 2 , Kübra , Reyhan , Betül , Büşra 1, Kübra , Merve , Havva , Aysu , Gamze Doğa Anadolu Lisesi: Özge 3 , Kübra 2 , Menekşe , Sinem 2 , Sıla , Ceylan 3 , Deniz , Meryem , Buse 4 , Umut1 , Merve 5 , Harika , Merve , Beyza 3
İlk Yarı : 4-9 (Doğa Lisesi Lehine)
Yomra Spor Salonu
ANTALYA- SERİK YÜKSELİŞ L.- DENİZLİ- BOZKURT SPOR L 32-13
Hakemler: Tuğba Ayyıldız , Zeynep Ayyıldız
Serik Yükseliş Lisesi : Mert , İzzet , Anıl 3 , Özgen. 2 , Yağız 15 , Murat 2 , Ataberk , Salih 6 , Muhammet , Emirhan , Sezer , Seçkin , Onur , Ramazan 4
Bozkurt Spor Lisesi: İskender 3, Mehmet , SÜleyman 1 , Mahsun 1 , Volkan , Gürkan , Bayram 5 , Kadir , Ramazan, Burak , Ahmet 2 , Nuri , Ali 1 , İbrahim
İlk Yarı: 15-6 (Serik Yükseliş Lisesi lehine)
Hakemler: Hasan Kılıç – Kaan Çınar
Celal Yardımcı Lisesi: BErfin , Gözde 3 , Simge 1 , Ecem 5 , Beril 1 , Begüm , Esra , Selen , Yağmur, İpek , Buket , Cansu 4 , Melis , Berfin 11
Cumhuriyet Anadolu Lisesi : Kübra , Hatice 6 , Betül , Ecem 6 , Naime , Tuğçe 3 , Seray 4 , Neşe 8 , Sinem , Najiba 2 , Büşra
İlk Yarı: 10-14 (Cumhuriyet Lisesi Lehine)
Hakemler: Tarfun Torçuk , Furkan Kazmaz
AtatürkKTML: Arife , Leyla , Berivan2 , Aysel 4 , Nevruz , Gülnaz , Melike 2 , Mehtap 14 , Çağla , Muteber
Bornova Kız M.L.: Nazlıcan , Ebru 2 , Zeliha 2 , Beren 4 , İlayda 7 , Burcu 6 , Yaren , Gülenay 2, Buse 9
İlk Yarı: 12-15
Hakemler:
Recep Özkan, Murat BıçaklıGenç Osman A.L:Abdullah , Samet , Yakup 5 , Ömür 1 , Ayberk 1 , Şenol , Emre , Berk 6 , Murat 1 , Yücel , Kadir 4 , Enes , Murat 1 , Mücahit 5
Çengelköy Lisesi: Yasin 2, Yiğit 7 , Kubilay 6, Fatih , İzzetcan , Nejdet , ALi , Deniz , Ozan , Taha , Berkay 5 , Berk , Oğuzhan , Ömer 7
İlk Yarı: 12-13
Şimdiye Kadar Alınan Sonuçlar ve Şampiyona Fikstürü için aşağıdaki linki tıklayınız.
http://www.hentbolhaber.net/sayfa/kurumsal/2014-trabzon-liseler-turkiye-sampiyonasi/51.html