.
HESABIM
Üye Ol

Mali Genel Kurul tamamlandı

Mali Genel Kurul tamamlandı

Türkiye Hentbol Federasyonunun 6. Olağan Mali Genel Kurulu yapıldı.

Haberin Tarihi: 23 Kasım 2018

HENTBOLHABER.NET – THF Eğitim ve Kamp Tesisleri’nde gerçekleştirilen genel kurulda 199 delegeden 117’si imza attı. Başkan Vekili Adem Ceylan’ın açılış konuşmasının ardından divan kurulu oluşturuldu ve gündem maddelerine geçildi.

Genel kurulda Hentbol Federasyonunun 2017 ve 2018 dönemi yönetim, denetim ve faaliyet raporları ibra edildi. Ayrıca 2019 ve 2020 tahmini bütçeleri de genel kurulda kabul edildi.

THF Resmi siteden yapılan açıklamada; Yönetim Kurulunun tam kadro olarak katıldığı mali genel kurulda Federasyon başkanı Bilal Eyuboğlu, şunları söyledi:

Başkan Eyuboğlu, “Yapılan genel kurulun bir hesap işi olduğunu belirterek “Biz bir aileyiz. Sorunlarımız ve hatalarımız olabilir. Hentbol için mücadele edeceğiz. Benim hatamı, eksiğimi söyleyeceksiniz ders alacağız. Yeni dönemde hentbolu daha bir yere getirmeye çalışacağız.” dedi.

Kamp eğitim merkezini Türk hentbolunun hizmetine sunduklarını kaydeden Eyuboğlu, 50 kişinin konaklayabileceği, sauna, fitness ve toplantı salonlarının olduğu bu tesisten tüm kulüplerin faydalanacağını belirtti.

KAMP EĞİTİM MERKEZİNE TAM NOT

Öte yandan yapımı tamamlanan kamp eğitim merkezi delegelerden tam not aldığı ifade edilirken; içerisinde 20 oda, toplantı salonu, sauna, hobi salonu, yemekhane bulunan Kamp Eğitim Merkezi’de 2 adet derslik de bulunuyor. Kamp Eğitim Merkezinde bulunan “Büyük Salon”da yapılan 6. Olağan Mali Genel Kurula katılan delegeler, Türk Hentboluna bu güzel tesisi kazandıran Başkan Bilal Eyuboğlu’na teşekkür ettiği ifade edildi.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • HASAN
    23 Kasım 2018 16:38 Kullanıcı Profili

    Mesele ibra edilmek değil. Mesele hentbolumuzun ülkemizde ki itibarını ibra etmek,edebilmek ya da edebileceğiz mi ? Takdir camiamızın. Sevgiler…

Bir Yorum Yazın