.
HESABIM
Üye Ol

Masic ile Sözleşme Yenilendi

Masic ile Sözleşme Yenilendi

Hentbol Bayanlar Süper Ligi’nde mücadele eden Araç Belediyespor, teknik direktör Nedzad Masic ile bir yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Haberin Tarihi: 23 Nisan 2013

Araç Belediye Başkanı ve Araç Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ayanoğlu, düzenlenen imza töreninde, geçen sezon kısıtlı imkanlar ve özverili çalışmayla takımın ligde kalmayı başardığını söyledi.

Geçen sezonunun başında yaptıkları hataları göz önünde bulundurarak, yeni sezon öncesinde ilk olarak teknik direktörle anlaştıklarını ifade eden Ayanoğlu, "Önümüzdeki yıl da mevcut teknik direktör Masic ve yardımcı antrenör Cengiz Kesici ile lige devam edeceğiz. Teknik heyetimizin vereceği rapor doğrultusunda transferlerimize başlayacağız. Mayıs ayı içinde de bu transferlerimizi bitirmeye çalışacağız. Kastamonu’yu, hentbolda layık olduğu en iyi şekilde temsil edeceğiz. Hedefimiz, ligde ilk dörde girerek, Avrupa kupalarına katılmaktır" diye konuştu.

Araç Belediyespor Teknik Direktörü Nedzad Masic ise, geçen sezon takımın gövdesini oluşturduklarını belirterek gelecek sezon için hedeflerinin büyük olduğunu söyledi.

Takıma 4-5 yeni oyuncu kazandıracaklarını ifade eden Masic, bazı oyuncularla vedalaşacaklarını ifade ederek, "Bu sezon daha zor olacak. Şu anda yeni transferlere önem veriyoruz. Hafta sonuna kadar gidecek ve kalacak sporcular, mayıs sonuna kadar da takıma katılacak isimler belli olacak" dedi.

Konuşmaların ardından Masic, bir yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Bir Yorum Yazın