.
HESABIM
Üye Ol

Masic: “Kastamonu İçin Yeni Bir Başlangıç”

Masic: “Kastamonu İçin Yeni Bir Başlangıç”

Hentbol Bayanlar Süper Ligi’nde mücadele eden Araç Belediyespor’un antrenörü Nedzad Masic, sahasında Ege Perla Konak Belediyespor’la oynadadıkları maça ilişkin olarak, “Maçın ilk dakikalardan itibaren böyle sonuçlanacağı gözüküyordu. Çok şansımız vardı ama çok top kaçırdık” dedi.

Haberin Tarihi: 2 Mart 2014

Masic, gazetecilere yaptığı açıklamada, bugün alınan galibiyetin, Kastamonu’da hentbol için yeni bir başlangıç olduğunu söyledi.

İzmir ekibiyle oynanan maçın kendileri açısından zorlu geçtiğini dile getiren Masic, şöyle konuştu:

"Ancak, maçın ilk dakikalardan itibaren böyle sonuçlanacağı gözüküyordu. Çok şansımız vardı ama çok top kaçırdık. Bu avantajları değerlendiremedik. Rakip takım biraz dominant oynadı ilk devreyi. Dolayısıyla panik yapmadık. İlk devre bittikten sonra konuştuk. Geçen seneki aynı sevinci tekrar yaşayalım dedik ve bunu da değerlendirdik. Bugün Kastamonu’da büyük bir hentbol temeli atıldı. Neden, çünkü salon sonuna kadar doluydu gördüğünüz gibi. Bunu görmek ve hissetmek gerçekten çok güzel. İnanıyorum ki önümüzdeki maçlarda bu salon hep böyle dolu olacak. Şu anda biraz dinlenip kafamızı toparlamak istiyoruz. Kızlarıma çok teşekkür ediyorum mücadele için. Bu maçın tansiyonunu çok yaşadılar, ama sonuna kadar dayandılar."

Takım kaptanı Ayli Küçükşengül ise oynanan maçla zoru başardıklarını belirtti. Ligde hak etikleri yerin şu anki konumları olmadığını ifade eden Küçükşengül. "Aldığımız kötü sonuçlarla bu durumdayız. İnşallah, bizim için ve kulüp için herşeyin hayırlısı diyelim. Bu maçın ilk yarısında çok pozisyon kaçırdık. Karşı takım, eksik oyuncuları olmasına rağmen çok güzel bir mücadele verdi. Onları da tebrik ederim. Destek veren ve bugünkü sevincimizi paylaşan herkese çok  teşekkür ederim" diye konuştu.

Bir Yorum Yazın