.
HESABIM
Üye Ol

Mersin’den Transfer Atağı

Mersin’den Transfer Atağı

Mersin Hentbol Takımı, Makedon pivot Ignov Ljubco’yu kadrosuna katmak için görüşmelere başladı.

Haberin Tarihi: 12 Ocak 2014

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden Mersin Hentbol’un sportif direktörü Osman Özoğlu, Makedon pivot Ignov Ljubco‘yu kadrolarına katmak için görüşmelere başladıklarını bildirdi.

Özoğlu yaptığı açıklamada, ligde ve Türkiye Kupası’nda iddialarını sürdürmek için ellerindeki maddi ölçüler çerçevesinde transfer çalışmaları yaptıklarını söyledi.

Kadroyu koruyup, bir kaç takviye yaparak yollarına devam etmek istediklerini dile getiren Özoğlu, şöyle konuştu : " Transfer çalışmalarımız kapsamında Makedon pivot Ignov Ljubco ile görüşmelere başladık. Yarın Türkiye’ye gelecek oyuncu sağlık kontrollerinden geçirilecek ve antrenmanlarda denenecek. Menajeriyle de maddi konularda anlaşırsak Vardar Skopje takımıyla Şampiyonlar Ligi tecrübesi edinmiş olan oyuncuyu kadromuza katmak istiyoruz. " dedi.

Özoğlu, Mersin’de yaptıkları antrenmanlarla ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdüklerini sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Mersin’den Transfer Atağı

Mersin’den Transfer Atağı

Hentbol Erkekler Süper Ligi Ekiplerinden Mersin Hentbol Takımı, Çankaya Belediyesi Anka’dan Ozan Eresken’i kadrosuna dahil etti.

Haberin Tarihi: 1 Ağustos 2013

 Antrenör Osman Özoğlu yaptığı açıklamada:" Kadromuza daha önce Hırvat Antrenör Sinisa Markota ile Ukrayna’lı Oleg Kumogorodsky dahil ettik. Bugün ise Çankaya Belediyesi Anka’dan Ozan Eresken’i ekledik. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun. Güçlü bir kadro için transfer çalışmalarımız devam ediyor." dedi.             

Bir Yorum Yazın