.
HESABIM
Üye Ol

Mersin’in Hırslı Çocuğu Rainbow’da

Mersin’in Hırslı Çocuğu Rainbow’da

Rainbow Kayseri Spor Kulübü , devre arasında ilk transferini gerçekleştirdi.

Haberin Tarihi: 8 Ocak 2014

Hentbol Erkekler 1.Ligin iddialı ekibi Kayseri Rainbow Spor Kulübü , Süper Lig ekibi Mersin Hentbol Takımı’ndan Ayhan Özenç Alan‘ı transfer ederek kadrosunu güçlendirdi.

Transfer çalışmaları devam eden ekip ilerleyen günlerde birkaç transfer daha yapabileceği sinyalini verdi.

Transferi ile ilgili Hentbolhaber.Net‘e açıklamalarda bulunan Ayhan Özenç Alan düşüncelerini şöyle aktardı; " Rainbow Kayseri Spor Kulübü’ne transfer olmaktan çok mutluyum. Burada gerçekten bir aile ortamı var. Herkes görevini en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Yönetim, hocalar ve sporcular arasında gerçekten büyük bir dostluk örneği var. Uzun yıllar burada kalıcı olmak istiyorum. Ligin ikinci yarısında oynayacağımız 17 müsabakadan  galip gelerek hedefimiz olan Süper Lige çıkacağımıza yürekten inanıyorum.

Açıklamalarına devam eden Alan " Rainbow Kayserispor Kulübü Türk Hentbolünde büyük yankı uyandıracaktır. Yönetim , antrenörler ve sporcular olarak herkes büyük emekler sarfediyorlar. Umuyorum ki bu emekler boşa gitmeyecektir. Bundan hiç şüphem yok. Bir Kayseri’li olarak memleketimin takımına faydalı olmak için performansımı en üst seviyede tutacağımdan ve formamı en iyi şekilde temsil edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. " dedi.

ayhan

Ayhan Özenç Alan ile yaptığımız 20.09.2013 Tarihli Özel Röportajı

http://www.hentbolhaber.net/haber/roportajlar/mersinin-en-hirsli-hentbolcusu/1502.html

NOT:Bu Haber Hentbolhaber.Net’e Aittir Kaynak Gösterilmeden Yayınlanmaması Önemle Rica Olunur.

Bir Yorum Yazın