.
HESABIM
Üye Ol

Mersin’in yüzü sponsoru ile gülüyor

Mersin’in yüzü sponsoru ile gülüyor

Hentbol Erkekler Süper Liginde Konya Selçuklu Belediyesporu yenen Mersin Hantaş Sportif’de ilk galibiyetin sevinci yaşanıyor.

Haberin Tarihi: 17 Kasım 2014
Lige sponsor sıkıntısı ile başlayan ve bu konuda çok destek çağrısında bulunan Mersin Hentbol’e sahip çıkan Hantaş Sportif , ligdeki ilk galibiyet imza attı.

Ligin 7.hafta maçında Konya Selçukllu Belediyespor’u mağlup eden Mersin Hantaş Sportifte antrenör Serdal Tozan açıklamalarda bulundu:

"Öncelikle sahada 60 dakika boyunca canla başla mücadele eden, hem kendi takımındaki sporcularımı hem de konya temsilcisinin sporcularını kutlarım."dedi.


Tozan devam eden açıklamalarında , "Son derece tempolu seyir keyfi yüksek bir maçtı. Bu maçı kazanmaya çok ihtiyacımız vardı. Maça iyi başladık. Konya Selçuklu Belediyespor zaman zaman beraberliği yakalasa da , baştan sona önde olan taraftık ve bu durumu maçın sonuna kadar korumayı başardık. Kendi sahamızda, seyircimiz önünde sezonun ilk galibiyetini almanın ayrı bir mutluluğunu yaşıyoruz. Bizi yine yalnız bırakmayan seyircimize teşekkür ediyorum ve bu galibiyeti Başkanımız Kayhan Kurt’a  ve ikinci başkanımız sayınTolga Oğuz’a hediye ediyoruz"dedi.

Bir Yorum Yazın