.
HESABIM
Üye Ol

Mesut Ilgın: “İlk devre bizim için müthiş bir başarı”

Mesut Ilgın: “İlk devre bizim için müthiş bir başarı”

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nin ilk devresini üçüncü sırada tamamlayan Beykoz Belediyesi Spor Kulübü Antrenörü Mesut Ilgın HentbolHaber.Net’e açıklamalarda bulundu.

Haberin Tarihi: 10 Ocak 2022

HENTBOLHABER.NET –İlk dört sıra içinde tamamlamanın kendileri için müthiş bir başarı olduğunu söyleyen Ilgın, ilk devredeki Antalya mağlubiyetinin kendilerini üzdüğünü ancak bunu Eskişehir Ormanspor galibiyetiyle telafi ettiklerini söyledi.

“ÇOK CİDDİ BÜTÇELİ RAKİPLERE KARŞI MÜCADELE EDİYORUZ”
Mesut Ilgın yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı: “Bizim için Ligin ilk devresini ilk dörtte tamamlamak bizim için büyük başarı. Sezon sonunda da ilk dört veya Avrupa Kupaları olursa müthiş bir başarı olur. Genç bir ekiple lige katıldık ve çok ciddi bütçeli rakiplere karşı mücadele etmekteyiz.”

“ANTALYA MAĞLUBİYETİ ÜZDÜ”
Ilgın, ligin ilk devresinde aldıkları iki mağlubiyet hakkında da görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Beşiktaş karşısında aldığımız mağlubiyet normal ancak Antalyaspor karşısında aldığımız mağlubiyet ise beklenmedik şekilde gerçekleşti ve bizi çok üzdü. Ancak Ormanspor maçında da telafi ettiğimizi düşünüyoruz.”

“Ligi ilk dört içinde tamamlarsak bizim için müthiş bir başarı olur. Hep söylediğimiz gibi iyi ve modern hentbol oynamak istiyoruz. Avrupa Kupaları olursa da bizim için başarı olacak.”

 Ilgın son olarak ise takviye düşünmediklerini dile getirdi.

Bir Yorum Yazın