.
HESABIM
Üye Ol

Metropol’den Önemli Galibiyet

Metropol’den Önemli Galibiyet

Hentbol Erkekler 1.Liginde Ankara Metropol Spor Kulübü , Anadolu Üniversitesi’ni deplasmanda tek farkla yenmeyi başardı.

Haberin Tarihi: 3 Şubat 2014

Anadolu Üniversitesi Besyo Spor Salonu’nda oynanan müsabaka zorlu ve heyecanlı geçti. Müsabaka 31 –  30 skor ile tamamlanır iken , gülen taraf tek fark ile deplasman ekibi Ankara Metropol Spor Kulübü oldu.

Kulüp Menajeri Kübra Çetinkaya düşüncelerini şöyle aktardı , " Takımımız Anadolu Üniversitesi müsabakasında önemli bir galibiyete imza attı. Bu zorlu deplasmandan 2 puanla evine dönen ekibimizin oyuncularını  ve takım Antrenörümüz Sayın Korer Koral’ı canı gönülden tebrik eder, nice galibiyet ve başarılar dilerim. " dedi.

Metropol Spor Kulübü Başkanı Osman Ateş , Hentbolhaber.Net’e yaptığı açıklamada : " Ligin iddialı ekiplerinden Eskişehir Anadolu Üniversitesi’ni mağlup ettiğimiz için mutluyuz. Müsabakanın başından sonuna kadar mücadeleyi bırakmayan sporcularımı ve teknik ekibimi kutluyorum. Metropol Spor Kulübü olarak başarılı sonuçlara imza atacağımıza inanıyorum. " dedi.

Bir Yorum Yazın