.
HESABIM
Üye Ol

Milli Hentbolcular bekleyişte

Milli Hentbolcular bekleyişte

Erkekler Süper Liginde gelecek sezon yer almayacağını açıklayan Selkaspor’da oyuncular bekleyişte.

Haberin Tarihi: 24 Haziran 2019

HENTBOLHABER.NET – Geçen hafta içinde Avrupa Kupalarına ve hentbol liglerinde yer almayacağını açıklayan Selkaspor’da, milli sporcular bekleyiş içerisinde.

Hem A Milli takıma hem de alt yapı milli takımlarında birçok oyuncuyu kadrosunda bulunduran Selkaspor’un kararı şaşkınlık ve büyük üzüntü yaratmıştı.

Milli oyunculara ve antrenöre de kadrosunda yer veren Selkaspor’un bu kararı sonrası bir çok oyuncunun geleceği belirsiz. Selkaspor’un almış olduğu bu kararın milli takımımıza da olumsuz yansıyacağı görüşünde olanlarda var. Nitekim Selkaspor, en son A Milli takımımıza 6 oyuncu ve 1 antrenör vererek iskelet kadroyu oluşturuyordu.

Selkaspor’un kararından geri dönüp dönmeyeceği merak ediliyor.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

 • Atilla Yalçın
  24 Haziran 2019 23:30 Kullanıcı Profili

  Küçüklü büyüklü bir çok kulüp kapanıyorken ya da liglerden çekiliyorken kimsenin sesi çıkmıyordu.Örnek verecek olursak Erkekler 1.Ligde Şampiyonluk iddiasıyla lige başlayan ve çok başarılı olup, Şubat ayında bütün sporcuları ve teknik ekibini mağdur ederek kapanan Şırnak GSHİM SK’nü kimse görmedi,sporcular ve teknik ekibin mağduriyetini dile getirmedi.Oysa ki kartopu çığ olup geliyordu.Buyurun açıklayın bakalım,dün Şırnak,bugün Selka,yarın da Beşiktaş kapanır.Siz de oturur,biz ne yapmadık,ne yapmalıydık diye düşünürsünüz.Hentbolumuzun bütün tarafları,geçmişte hentbolun ekmeğini yiyen,bugün de içinde bulunup ta hiç bir şey yapmayan,statükodan yana olan hentbolun saygıdeğer sporcuları,hocaları ve yöneticileri ellerinize sağlık.Bir branş bundan kötü yönetilemez,oynanamaz ve bu duruma getirilemezdi.Buyurun oynayın…

 • ÖZER
  25 Haziran 2019 10:43 Kullanıcı Profili

  hentbol federasyonu derhal İSTİFA EDEREK İŞİ EHLİNE VERMELİDİR.

  DAHA İYİ YAPACAK KADROLAR İŞ BAŞINA GELEBİLİR .

  HENTBOL CAMİASI BİREEYSEL SERZENİŞLER YERİNE ORTAK BİR TOPLANTI KARARI ALARAK KULÜPLER ORTAK BİR BİLDİRİ YAYINLAYABİLİRLER .ORTAK BİR YAPTIRIM YAPABİLİRLER.
  BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR .

Bir Yorum Yazın