.
HESABIM
Üye Ol

Moruen Selmi’nin 2. İmzası Ortaya Çıktı

Moruen Selmi’nin 2. İmzası Ortaya Çıktı

Antalyaspor’un Tunus’tan getirdiği sözleşmeli oyuncusu Moruen Selmi’nin Serik Belediyespor ile sözleşme imzalaması kafaları karıştırdı.

Haberin Tarihi: 17 Ocak 2015

Selmi’yi, Genç Milli takım ile yapılan hazırlık maçında oynatan ve geçtiğimiz Pazartesi günü transferindeki son işlemleri yapması için kulübe davet eden Antalyasporlu idareciler, bir gün sonra oyuncunun Serik Belediyespor ile imza töreni yapıldığını gördü.

Serik Belediyespor’un, Antalyaspor’dan daha fazla para vererek Selmi’ye imza attırdığı öğrenilirken,  sponsorluğunu da Yükseliş Koleji’nin sahibi ve Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık’ın kardeşi Necmetin Çalık’ın üstlendiği açıklandı.

Moruen Selmi’nin, Antalyaspor ile de sözleşmesinin bulunduğu, kırmızı-beyazlı kulübün bu sözleşmeyi Türkiye Hentbol Federasyonu’na göndermesi durumunda oyuncuya uzun süre ceza verilebileceği öğrenildi.

Haberin kaynağı : Antalyasporum. Com

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • AMarouennis
  17 Ocak 2015 20:42 Kullanıcı Profili

  Marouen Selmi Arabistan Nadi Nasr Medine imza atti ve Ekim ayinda 10 gün oynadıkları sonra sözleşmesi 2 tarafta anlaşarak sözleşmesi fesh edildi .Türkiye ayın 8/01/2015 giriş yapti soruyorum Marouen Selmi ne zaman Antalya Spor imza atmış ben manejeri olarak merak ediyorum. Bu haber tamaman yalan yalan yalan..

 • riadh
  17 Ocak 2015 21:06 Kullanıcı Profili

  Anis bey yorumunu katılıyorum

  Marouen Selmi Serik belediye

  spor transferi ve süreç bizzat ben

  takıp ettim…Marrouen Selmi

  Serik belediye nin Sporcu oldu

  ve bunu hiç kimse engelliyemez

  Geçmiş olsun Antalyaspor

  Hayirli ugurlu olsun Serik spora…

 • Anis Chakroun
  17 Ocak 2015 22:39 Kullanıcı Profili

  Merci Riadh
  Marouen Selmi Arabistan Nadi Nasr Medine imza attı ve Ekim ayında 10 gün oynadıkları sonra sözleşmesi 2 tarafta anlaşarak sözleşmesi fesh edildi .Türkiye ayın 8/01/2015 giriş yaptı soruyorum Marouen Selmi ne zaman Antalya Spor imza atmış ben menejeri olarak merak ediyorum. Bu haber tamamam yalan yalan yalan..

Bir Yorum Yazın