.
HESABIM
Üye Ol

Mudanyaspor Yönetimi Hentbolcular ile Biraraya Geldi

Mudanyaspor Yönetimi Hentbolcular ile Biraraya Geldi

Mudanyaspor Yönetim Kurulu, Profesyonel 2. Lig A Grubu’nda mücadele eden, hentbol takımıyla tanışarak milli takıma seçilen sporcularını tebrik etti.

Haberin Tarihi: 14 Haziran 2014

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türk Yılmaz’ın katılımıyla geçen tanışmada programında Antrenörler Öznur Tekin ve Ali Karayörük, yönetim kurulu üyelerine tek tek sporcularını tanıtarak faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Karayörük, U-15 yıldızlar milli takımına seçilerek 17 Haziran günü Hırvatistan’daki milli takım kampına katılacak olan 1999 doğumlu Yaren Berfe Güler’i yönetime tanıştırmasının ardından, Sedanur Koç, Kardelen Deniz ve Emire Sultan Aktaş’ı tanıttı,

Milli takıma seçilen sporcuları tebrik edip kendilerine başarılar dileyen Türkyılmaz, "Mudanya’yı en iyi şekilde milli takımda temsil edeceğinizden hiç kuşkum yok. Takım olarak ligdeki performansınızı takdir ediyorum, gelecek sezon yeni yönetiminiz ve belediyemiz desteğiyle daha fazla başarılara imza atacağınızı biliyorum. Bu yıl geniş kapsamlı düşündüğümüz Mütareke kutlamalarında mutlaka hentbol turnuvasının gerçekleştirilmesini istiyorum" dedi.

Mudanyaspor Kulüp Başkanı Rüştü Cozlan ise, böylesine bir takımın yöneticisi olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Bir Yorum Yazın