.
HESABIM
Üye Ol

Muhteşem Seyircinin Sonucu ARDEŞEN

Muhteşem Seyircinin Sonucu ARDEŞEN

Ardeşen Gençlik Antrenörü Durak : ” Çok zor bir rakip karşısında seyircinin desteği ile kazandık ” dedi.

Haberin Tarihi: 9 Şubat 2014

Bayanlar Hentbol Avrupa Challenge Kupası 4. turunda, Sırbistan temsilcisi Naisa Nis’i iki maç sonunda eleyerek çeyrek finale kalanArdeşen Gençlik’in antrenörü Hüsnü Kemal Durak, " Çok zor bir rakip karşısında seyircinin desteği ile kazandık " dedi.

Durak, maçın ardından yaptığı açıklamada, ilk karşılaşmanın ardından bu maçın çok daha zor geçeceğini vurguladığını belirterek, " İlk maçta çok iyi oynayarak bir avantaj sağlamıştık. İkinci maçta daha zor olacağını biliyorduk. Takımın geriye düştüğü anlarda seyirci bizi ayakta tuttu. Çok zor bir rakip karşısında seyircinin desteği ile kazandık " diye konuştu.

Sevinçlerini seyirciyle paylaştıklarını ifade eden Durak , " Bu enerji, bu potansiyel olduğu müddetçe hedefimizi büyüteceğiz. Önümüzde çok daha iyi maçlar var. Bu coşku olduğu müddetçe bizimde sorumluluğumuz artıyor. İnşallah başarılarımızın başlangıcı olur " ifadelerini kullandı.

Takım kaptanı Perihan Topaloğlu ise ilk maçtaki 5 sayılık farkın avantajını kullandıklarını kaydederek, " Hak edilmiş bir sonuç. Hak ederek üst tura çıkmanın sevincini yaşıyoruz. Seyircinin desteğiyle ilk 8 takım arasına kalmanın sevincini yaşıyoruz. Artık çeyrek finali düşünüyoruz. Bu seyirci desteği ile çok daha iyi işler yapacağımıza inanıyorum " değerlendirmesinde bulundu.

Bir Yorum Yazın