.
HESABIM
Üye Ol

Murat Mızrakçı, Antalyaspor’a veda etti

Murat Mızrakçı, Antalyaspor’a veda etti

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde Antalyaspor’un başarılı performans gösteren Murat Mızrakçı ile Antalyaspor’un yollarına ayrıldı.

Haberin Tarihi: 29 Kasım 2021

HENTBOLHABER.NET – Hentbol Erkekler Süper Ligi 9.haftasında Trabzon Büyükşehir Belediyespor’a konuk olan Antalyaspor’da, Murat Mızrakçı’nın Antalyaspor’dan ayrıldığı sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.

Konu ile ilgili olarak önemli maç öncesi, dikkatin dağılmaması için Murat Mızrakçı açıklama yapmaktan kaçınmış ve Antalyaspor’da, Trabzon Büyükşehir Belediyespor’u 29-35 mağlup etmişti. 

Murat Mızrakçı Hentbolhaber.Net’e yapmış olduğu açıklamada, “Özveri ile çalışan ve çok yetenekli sporcu arkadaşlarım ile başarılı sezon geçirdik. Bu sezonda ligde ilk 9 hafta içinde de benim başında çıktığım 7 maçta, 4 galibiyet 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldık. Bu sporcularımızın yapmış olduğumuz ekip çalışmasına çok iyi uyum sağlamış olmasından ve bütün olmamızdan kaynaklı. Ancak bazı noktalarda ilerleme kaydedemedik. Bunun sonucu olarak Trabzon Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi ayrılma isteğimi yönetimimiz ile görüşerek ilettim. Karşılıklı hem fikir olarak ayrıldık. Bundan sonraki süreçte Antalyaspor camiasına , yönetimine, oyuncu ve teknik ekip arkadaşlarıma başarılar dilerim.”

Bir Yorum Yazın