.
HESABIM
Üye Ol

Muratpaşa Ardeşen maçında liderlik istiyor

Muratpaşa Ardeşen maçında liderlik istiyor

Muratpaşa Belediyesi Antrenörü Birol Ünsal: “Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, lider durumda.

Haberin Tarihi: 14 Ekim 2014

Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde ilk 2 maçını kazanan Muratpaşa Belediyesi, Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü maçını da kazanarak üçte üç yapmayı hedefliyor.

Muratpaşa Belediyesi Antrenörü Birol Ünsal, yaptığı açıklamada, 5 oyuncularının A Milli Takım’da, 2 oyuncusunun Makedonya ve 1 oyuncusunun Ukrayna Milli Takımı’nda olmasından dolayı Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü hazırlıklarının verimli olmadığını söyledi.

Milli oyuncuların dönmesiyle bu hafta takım olarak antrenman yapma şansı bulduklarını ifade eden Ünsal, hazırlıkların sıkıntısız bir şekilde devam ettiğini dile getirdi.

Ünsal, cezalı ve sakat oyuncularının bulunmadığını belirterek, "Sahamızda karşılaşacağımız Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, lider durumda. Biz de averajla ikinci sıradayız. Liderin belirleneceği çekişmeli bir karşılaşma bizleri bekliyor" diye konuştu.

Ardeşen takımının bu yıl en az kendileri kadar iyi kadroları bulunduğunu vurgulayan Ünsal, şampiyonlukta iddialı 4 takımdan biri olduğunu ifade etti.

Ünsal, geçen yılın şampiyonu olmalarından dolayı Ardeşen ekibinin hırslı bir oyun ortaya koyacağını düşündüğünü kaydederek, "Antalya’nın yüz akıyız. Taraftarlarımızı bu önemli karşılaşmada yanımızda görmek istiyoruz" diye konuştu.

Muratpaşa Belediyesi ile Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü arasındaki maç, 19 Ekim Pazar günü Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda saat 15.00’te yapılacak.

 

Bir Yorum Yazın