.
HESABIM
Üye Ol

Muratpaşa evinde güldü!

Muratpaşa evinde güldü!

Hentbol Bayanlar Süper Ligi’nde Muratpaşa Belediyesi, sahasında Ardeşenspor’u 27-25 mağlup etti. Maçın ardından antrenörler açıklamalarda bulundu.

Haberin Tarihi: 20 Kasım 2013

Maçın ardından açıklama yapan Rize Ardeşen Spor Teknik Direktörü Hüsnü Kemal Durak, ikinci devrede iyi bir oyun sergilediklerini fakat Muratpaşa Belediyespor’un köklü bir takım olduğu için daha iyi oynadığını söyledi. Teknik direktör Durak, "İlk devrede sahanın hakimi Muratpaşa Belediyespordu. İkinci devrede ise biz biraz daha istekli ve arzulu oynadık. Muratpaşa belediyesi köklü deneyimli bir takım. Geniş bir kadrosu var. Saygı gösteriyoruz rakibimize ve biz bunu bilerek geldik. Muratpaşa’ya başarılarının devamını dilerim" dedi.

Muratpaşa Belediyespor Teknik Direktörü Birol Ünsal ise kazandıkları için mutlu olduklarını belirterek, oynanan maçın Avrupa seviyelerinde olmadığını kaydetti.

Bu şekilde oynamaya devam ettikleri sürece bir yere varılmayacağını ifade eden Ünsal, "Öncelikle kazandığımız için mutluyum. Ardeşenspor çok mücadele etti. Kazanmayı çok istediler. Geçen haftalarda Avrupa’da maç yaptık. Hentbol oralarda bu şekilde oynanmıyor. Bu şekilde hentbol oynandığı sürece kendi aramızda eğleniriz. Böyle kör dövüşüyle bir yere varılmaz" şeklinde konuştu.

Haber Ajansları

Bir Yorum Yazın