.
HESABIM
Üye Ol

Mustafa Babacan: “Çok çalışıyoruz”

Mustafa Babacan: “Çok çalışıyoruz”

Antalyaspor’da teknik ekipten Mustafa Babacan Hentbolhaber.net’e yaptığı açıklamalarda devre arasında çok çalışıldığının altını çizdi.

Haberin Tarihi: 10 Ocak 2022

HENTBOLHABER.NET – Mustafa Babacan Hentbolhaber.net’e yaptığı açıklamalarda  devre arasında çok çalışıldığının altını çizdi. Her gün çift antreman yaptıklarını, sakatlıkların olduğunu ve cezalı oyuncuların yerine genç oyuncuların takviyesini yaptıklarını söyledi.

Ceza alan oyuncuların eksikliğini  son müsabakalarda ciddi anlamda hissettiklerini ancak  alt yapıdan  A takıma çıkarılan oyuncuların bulunduğunu, Türkiye Kupası’nda da mümkün olduğu kadar bu eksikliği  genç oyuncular aracılığıyla doldurmaya çalıştıklarını ifade etti.

‘’EN ÜST NOKTADA BİTİRMEK İSTİYORUZ’’

Babacan sezon hedefini, Öncelikle lige kümede kalmak için başladıklarını, oyuncularının üstün başarıları sayesinde de ligi  en üst noktada bitirmek olarak belirtti.

Takıma transfer yapmayı düşünüyor musunuz sorumuza ise ‘’Öncelikle Alt yapıdaki oyuncuları A takıma kazandırmak istediklerini, bu sebeple de başka bir takviye amaçlamadıklarını  dile getirdi.

Bir Yorum Yazın