.
HESABIM
Üye Ol

Mütareke Oyunları Hentbol Maçları Sona Erdi

Mütareke Oyunları Hentbol Maçları Sona Erdi

6.Mudanya Mütarekesi Spor Oyunları, hentbol müsabakaları ve kapanış töreniyle tamamlandı.

Haberin Tarihi: 20 Kasım 2012
Mudanya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve Mudanya Kaymakamlığı ile Mudanya Belediyesinin destek verdiği oyunlar, Mudanya İlçe Spor Salonunda 8 branşta toplam 3 bin sporcunun mücadelesiyle tamamlandı. Son branş olan 2 gün süren Hentbol müsabakalarında 2002-2003-2004 doğumlu sporcular mücadele etti. Mudanya Hatice İsmail Hakkı Kayan İlköğretim Okulu öğrencilerinden oluşan Mudanya Emniyetspor 6 puanla namağlup şampiyon olurken, 6 puanla Bursa Meltemspor ikinci, 2 puanla Bursa Nilüfer Belediyespor üçüncü, Puan alamayan Yalova Osmangazi Ortaokulu turnuvayı sonuncu tamamladı.

Turnuvanın son günüde oyunların kapanış törenine Bursa AK Parti Milletvekili İsmet Su, Mudanya Kaymakamı Adem Öztürk, Mudanya AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kahraman, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Engin Kaya, Bursa Hentbol İl Temsilcisi Osman Şaybaz öğrenciler ve Kalabalık izleyici topluluğu katıldılar .

Hentbolhaber Reklam

Kupa ve madalya törenin ardından konuşan Milletvekili İsmet Su, “Açılışında da burada olduğumuz mütareke oyunları seri bir şekilde yapılarak tamamlandı. Oyunlar Mudanya’ya bir canlılık getirdi, gençlerin bu tür aktivitelere katılımın daha fazla olmasını ve belediyeler ile diğer kamu kuruluşlarının da böyle aktivitelerin sayılarının artırmalarını ümit ediyorum” dedi.

Turnuvada Oynanan Müsabaka Sonuçları ve Sıralama:

MUDANYA EMNİYETSPOR      – BURSA MELTEM KOLEJİ SPOR: 13-5

NİLÜFER BELEDİYESPOR          – YALOVA GAZİOSMANPAŞA     : 17 -3

BURSA MELTEM KOLEJİ SPOR – NİLÜFER BELEDİYESPOR        : 13 -10

MUDANYA EMNİYETSPOR       – YALOVA GAZİOSMANPAŞA   : 19- 2

BURSA MELTEM KOLEJİ SPOR – YALOVA  GAZİOSMANPAŞA  : 20 -9

MUDANYA EMNİYETSPOR       – NİLÜFER BELEDİYESPOR        : 14 -6

BU SONUÇLARDAN SONRA SIRALAMA:

1-MUDANYA EMNİYETSPOR
2-BURSA MELTEM KOLEJİ SPOR
3-NİLÜFER BELEDİYESPOR
4-YALOVA GAZİOSMANPAŞA

Bir Yorum Yazın