.
HESABIM
Üye Ol

Nedzad Masic, “Bütün maçı kontrolümüz altında tuttuk”

Nedzad Masic, “Bütün maçı kontrolümüz altında tuttuk”

Hentbol Kadınlar Süper Ligi, 17.Haftası’nda Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş evinde Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü’nü konuk etti.

Haberin Tarihi: 21 Mart 2023

Tuğba Akkesen/hentbolhaber.net – Hentbol Kadınlar Süper Ligi, 17.Haftası’nda Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş evinde Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü’nü konuk etti. Tekirdağ Atatürk Spor Salonu’nda oynanan maçın ilk devresini Tekirdağ SüleymanPaşa Sportif A.Ş Spor Kulübü 19-14 skor ile önde tamamlarken, maç sonunda da gülen taraf 36-28 skor ile Tekirdağ SüleymanPaşa Sportif A.Ş Spor Kulübü oldu.

Maçın en skoreri kaydetmiş olduğu 11 sayı ile Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü oyuncusu olan “ZEYNEP NUR BİLGEÇ” oldu.

Tekirdağ SüleymanPaşa Sportif A.Ş Kulübü’nün Antrenörü, Nedzad Masic maç sonunda hentbolhaber.net’e  özel düşüncelerini aktardı.

Masic, “ Takımdaki kızlarımı tebrik ediyorum. Bütün maçı kontrol altında tuttuk. Bir aylık aramız vardı ve bu yüzden ara sıra maçta düşük bir performans gösterdik. Normal böyle bir durum. Önümüze bakıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Bu sezonu, hedeflediğimiz yerde tamamlamak istiyoruz. Bu galibiyet, bize motivasyon olarak iyi gelecek. Bize destek veren başkanımıza ve yöneticilerimize teşekkür ederim. Büyük bir aile olarak önümüze bakıp, istediğimiz başarıya ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Kamil
    24 Mart 2023 14:00 Kullanıcı Profili

    Sevgili hentbol severler, rahmetli Yaşar Sevimli ile bu yola çıkarken ben hakemliği seçtim.Eş hakem Temel Uraz idi.Uzun bir hakemlik süresinden sonra ilk İHF rozetini ben taktım. İlk yurt dışı göreve biz çıktık.Çıktıgımız ilk yurt dışı görevde- Akdeniz oyunlarında 5 maç ve Final maçı yönettik .Cezayir-Fransa finali berabere bitti. Ozamana kadar berabere biten maçlar uzatmaya gitmez kura ile belirlendi. İlk uzatmayı biz uyguladık.Yine berabere bitti.ikinci uzatma yine berabere.İş 7 m atışlarına kaldı 5 er 7 m.atışı yine berabere. İkinci 7m atışlarında Cezair in birfarklik gol ile şampiyon olmasıyla sonuçlandı.Sonuç Kamil Kuş ve Temel Uraz Henbol camiasında adları dahi geçmiyor.Ben ve Temel bu federasyona çocuklarımızı ihmal edip en az 20 yıl görevden göreve kosduk durduk.Yazıklar olsun bunca emege,yazıklar olsun bunları görmeyenler…

Bir Yorum Yazın